Přední tlumič Malossi RS24 275mm, Vespa Primavera, Sprint, GTS, GTV
Kód: M4617076Detailní popis produktu
Pokud hledáte to nejlepší pro Váš stroj, tak Malossi je určitě to nejlepší co můžete vybrat. Na detailním popisu tohoto produktu pracujeme, pokud máte dotazy tak nás neváhejte kontaktovat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4260438371929 |
Vidlice Malossi F37R, Gilera Runner - Bombastická vidlice pro Gileru Runner včetně Brzdového kotouče. Na vidlici si můžete nastavit praktcky vše, technologie odpovídá...
Černý nášlap vhodný pro MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 1997 až 2007.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Sada držáků předního blatníku pro Puch Maxi S a N a pro Mofa, Moped i Mokick. Určeno k upevnění předního blatníku na uvedených typech strojů.
VOCA Racing polepy ráfků v růžové dodají agresivní vzhled a ochranu proti škrábancům, nečistotám, UV a vodě. Vhodné pro Aprilia Beta Derbi Gilera a Rieju
Sklopné nastavitelné stupačky Voca Racing s vyměnitelnými plastovými slidery a montážními díly pro YCF Minimotard ZS 155 Daytona 190 ZS 190 YX 160 SM 90 SM 125.
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick, určena pro modely z let 1983 až 1985 a pro červené provedení Mokick. Barva červená.
Chromované hliníkové víčko nádrže 66HEROES pro Puch Mofas jako Puch Maxi S a N. Těsní O kroužky a odvzdušnění brání podtlaku.
Sada kapotáže nádrže pro pravou a levou stranu pro Beta RR 50 a RR 125 LC a R od roku 2021. Nevhodné pro Beta RR 125 T. Barva černá.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Typový štítek rámu vhodný pro modely Hercules K 50, SB Sport Bike, Lastboy, M a MK 1 až 4. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
4dílná sada kapotážních dílů z plastu vhodná pro MBK Booster a Yamaha BWs vyrobené do roku výroby 2004 v černé lesklé barvě.
Kryt tachometru pro modely Zündapp KS 50, GTS 50 a C 50 z černého plastu spolehlivě chrání přístroj a zajišťuje bezpečnou montáž.
Pružina klapky víčka nádrže pro Aprilia RX a SX, Derbi Senda, Gilera RCR a SMT a pro Laverda řadičky. Kompatibilita zahrnuje vyjmenované modely.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.