Automatická vratka

 

Záruka a reklamace

Tuningové zboží je určeno pouze pro závodní a výstavní účely. Na všechny produkty, které nejsou přímo označeny jako „street legal“ se nevztahuje záruka 24 měsíců. Všechny tyto produkty prochází velmi pečlivou výstupní kontrolou a kvalita je na velmi vysoké úrovni. Pokud zákazník chce reklamovat tuningový díl musí se na např. na výrobní vadu přijít před montáží a musí být zaslaná zpět k prozkoumání bez jakýchkoli zásahu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Vratka neboli odstoupení od kupní smlouvy

Zboží nelze vracet podle odstavce níže v případě, že si zákazník převzal zboží osobně v obchodě.

Zboží nelze vracet v případě, že kupujícím je firma (podnikatel, právnická osoba), neboť kupní smlouva se řídí podle Obch. zák.

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu.

Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí. Spotřebitel musí dopravit vrácené zboží na adresu prodávajícího a to na svoje vlastní náklady.

Zboží vracejte zásadně na adresu Scooter-tuning.cz, Na Harfě 1, Praha 9, 190 00 a to bez dobírky. Balíky poslané na dobírku nebudou přijaty.

Možnost odstoupit od smlouvy se nevztahuje na dodávku zboží upraveného na přání kupujícího či na zboží objednané speciálně a výslovně na jeho přání, a které nebylo v době objednávky skladem a jiné zboží, u kterého použitím je spotřebována část jeho hodnoty a nelze jej vrátit do původního stavu před koupí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení