Automatická vratka

 

Záruka a reklamace

Tuningové zboží je určeno pouze pro závodní a výstavní účely. Na všechny produkty, které nejsou přímo označeny jako „street legal“ se nevztahuje záruka 24 měsíců. Všechny tyto produkty prochází velmi pečlivou výstupní kontrolou a kvalita je na velmi vysoké úrovni. Pokud zákazník chce reklamovat tuningový díl musí se na např. na výrobní vadu přijít před montáží a musí být zaslaná zpět k prozkoumání bez jakýchkoli zásahu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Vratka neboli odstoupení od kupní smlouvy

Zboží nelze vracet podle odstavce níže v případě, že si zákazník převzal zboží osobně v obchodě.

Zboží nelze vracet v případě, že kupujícím je firma (podnikatel, právnická osoba), neboť kupní smlouva se řídí podle Obch. zák.

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu.

Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí. Spotřebitel musí dopravit vrácené zboží na adresu prodávajícího a to na svoje vlastní náklady.

Zboží vracejte zásadně na adresu Scooter-tuning.cz, Na Harfě 1, Praha 9, 190 00 a to bez dobírky. Balíky poslané na dobírku nebudou přijaty.

Možnost odstoupit od smlouvy se nevztahuje na dodávku zboží upraveného na přání kupujícího či na zboží objednané speciálně a výslovně na jeho přání, a které nebylo v době objednávky skladem a jiné zboží, u kterého použitím je spotřebována část jeho hodnoty a nelze jej vrátit do původního stavu před koupí.

Peníze zpět budou vráceny do 10 pracovních dnů od vyřízení případu "Odstoupení od kupní smlouvy"