Brzdová pumpa levá DISCACCIATI na prst, černá
Kód: FDR0002INDetailní popis produktu
Špičková brzdová pumpa DISCACCIATI, na levou stranu DISCACCIATI, je určena pro ovládání prstem. Brzdová pumpa je navržena tak, aby byla přišroubována k řídítkům zespodu. Průměr pístku je 13 mm, což zaručí špičkové brždění pro ty nejvyšší nároky. K této pumpě je potřeba objímka, která slouží jako držák brzdové pumpy (FDR0039). K pumpě je dále potřeba dokoupit expanzní nádobku na brzdovou kapalinu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Brzdová pumpa, Levá brzdová pupmpa |
| Výrobce: | Discacciati |
Spolehlivé brzdové táhlo pro Simson Schwalbe KR51/2 zajišťuje přesný přenos brzdné síly a bezpečnější jízdu, ideální náhrada opotřebeného dílu.
Výkonná sada brzdových pump pravá i levá vhodná pro mnoho mopedů, mof a skútrů pro závodní využití, tuning a speciální úpravy.
Brzdová vačka vhodná pro Puch s nábojem kola Leleu, využitelná pro Moped a Mokick. Hodí se tam, kde je požadováno hvězdicové uchycení.
Zadní spínač brzdového světla vhodný pro MBK 125 a Yamaha X Max 125 250 a 400 určený k použití na uvedených modelech.
Kompletní sada pro přestavbu Simsonu S51 na účinnější kotoučovou brzdu výrazně zlepší brzdný výkon a bezpečnost, snadná montáž.
Brzdový štít pro velký náboj, použitelný vpředu i vzadu. Vhodný pro Kreidler Florett RS H K54/53, Florett RS B K54/503 a Mustang K54/512.
Sada brzdových pružin Forma v top kvalitě, vhodná pro Kreidler Florett a další mopedy a mokiky včetně Eiertank Super 4. Vyrobeno v Itálii.
Brzdová kotvící deska vhodná pro Hercules Prima 2, 3, 4, 5 a Optima a také pro Sachs, určena k použití s uvedenými modely.
Sada pružin brzdových paken vynikající kvality vyrobená v Německu vhodná pro Zündapp motocykly pocházející od německého specialisty.
Odvzdušňovací krytka brzd vhodná pro Zündapp GTS KS, Hercules K 50 Ultra, Kreidler Florett RS RMC, Puch, KTM a DKW Moped Mokick i další se třmeny Magura.
Speciální matice pro brzdové rameno přední brzdy vhodná pro Solex a VeloSolex Mofa. Zajišťuje bezpečnou fixaci ramene na brzdové ose.
Brzdový třmen značky DMP, CNC frézovaný a barevně eloxovaný, vhodný pro skútry značky Piaggio Sprint, Primavera, ZIP a LX.
Brzdový třmen od DMP pro skútry Piaggio. Vhodný pro různé modely včetně Sprint, Primavera, ZIP a LX u této značky Piaggio.
Brzdový vaček pro brzdové štíty na zadním kole dodávaný včetně šroubu a dvou podložek vhodný pro Puch Maxi S a N Mofas.
Deska brzdového unášeče vhodná pro Zündapp GTS 50 typ 529 a pro KS 50 typ 530 a KS 80 typ 530. Vhodná pro výše uvedené modely.
Zadní brzdové táhlo pro vybrané motocykly Hercules, při výměně převodní páky. Součástí jsou matice, pružina, plechy a dorazová guma. Vyrobeno v Německu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DISCACCIATI BRAKE SYSTEM S.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Petrarca, 15 22070 Rovello Porro (CO) - Italy |
| E-mail : | info@discacciatidbs.com |