Brzdové táhlo, ocel, černé, pro Hercules K 125 BW V2, 180, V1
Kód: MG00032311Detailní popis produktu
Zadní brzdové táhlo
vhodné pro Hercules K 125 BW V2, K 180, K 125 V1 při výměně převodní páky za 3388.
Obsahuje:
- matice
- pružinu
- zadní ložiskové plechy
- přední dorazovou gumu
Vyrobeno v Německu, BW č. 2530-12-305-1427.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 4057233097563 |
| Univerzální díl: | Ne |
Guma brzdového pedálu pro skútr Zündapp, vhodná pro modely s nožním i ručním řazením. Určena k použití na brzdový pedál.
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče Voca Racing které umožňuje více barevných akcentů na brzdovém kotouči.
Vysoce kvalitní kotoučová brzdová soustava pro Piaggio Ciao mopedy. Kompletní sada snadno namontovatelná s odpovídající teleskopickou vidlicí. Komponenty značky swiing jsou...
Přední brzdový buben pro kotoučovou brzdu od výrobce GRIMECA, typ Classic NT, určený pro Vespa PX do modelového roku 1982.
Krátký nerezový čep pro upevnění brzdového štítu na Puch Maxi S, N, S 2A a Supermaxi LG1, LG2. Součástí je matice a podložka. Vhodné pro Puch E50 a ZA50.
Levý kompletní brzdový díl s nádržkou a gripem vhodný pro Yamaha Aerox 50 a MBK Nitro 50 modely 2001 až 2008. Obsah balení podle obrázku.
Brzdová páka pro přední náboj, vhodná pro Puch MS, VS, VZ a DS a pro moped i mokick. Určena pro použití s těmito uvedenými typy strojů.
Brembo odvzdušňovací krytka brzd pro Zündapp GTS KS, Hercules K 50 Ultra, Kreidler Florett RS RMC, Puch, KTM a DKW. Kompatibilní s třmeny Magura či podobnými.
Brzdový vaček pro brzdové štíty na zadním kole dodávaný včetně šroubu a dvou podložek vhodný pro Puch Maxi S a N Mofas.
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče vhodné pro Voca Racing které dodá vašemu brzdovému kotouči výrazné barevné akcenty.
Táhlo přední brzdy pro Puch Monza 4S s bubnovou brzdou. Určeno pro tento model jako kompatibilní díl předního brzdového ovládání.
Kompletní zadní brzdový štít s obložením, pružinami a brzdovou pákou, určený pro MBK Mobylette 51 Mofa Moped, jako kompletní sestava.
Barevné eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče Voca Racing které přidá více barevných akcentů na váš brzdový kotouč.
Kompletní sada pro přestavbu Simsonu S51 na účinnější kotoučovou brzdu výrazně zlepší brzdný výkon a bezpečnost, snadná montáž.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany info@racing-planet.de |
| E-mail : | info@racing-planet.de |