Zapalovací svíčka Bosch W8AC pro Zündapp M 25 Bergsteiger
Kód: MG00004200Detailní popis produktu
| Zapalovací svíčka Bosch, typ W8AC, vhodná pro Zündapp 25 Bergsteiger. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zapalovací svíčky a cívky |
|---|---|
| EAN: | 4057233053729 |
| Modely: | Mopedy, Bergsteiger M25/M50 49 ccm 2T (ventilátor), 1,5/2,5 PS 2-kvalt-manuální řazení 25/40 km/h 1965-1977 |
| Značky: | Zündapp mopedy |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
NGK je přední výrobce zapalovacích svíček a první výbava výrobců strojů. Dodává se standardní NGK B7ES s odšroubovatelným SAE konektorem.
Gumička fajfky zapalovací svíčky a těsnicí gumička zapalovací cívky vhodné pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Miele, DKW, Mofa, Moped, Mokick atd.
Externí zapalovací cívka pro Hercules KX 5 a Prima Mofa Moped Mokick se zapalováním Ducati. Kompatibilní také s DKW, KTM a Puch Maxi.
Zapalovací cívka špičkové kvality. Starší model typu Stefa, vhodný pro mnohé Mofa, Moped a Mokick z padesátých a šedesátých let.
Přerušovač EFFE s kabelem vhodný pro Puch Maxi, X30, Sachs, Zündapp, KTM Hobby a pro mnoho modelů značek Hercules, Rixe, Solo, Steyr-Puch a další.
Primární cívka pro Suzuki K 50 Mokick do roku 1978 zajišťuje spolehlivé a stabilní napájení zapalování a přispívá k bezchybné funkci motoru.
Goebel zapalovací kondenzátor vhodný pro zapalovací soustavy Bosch. Kvalitní produkt pro Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch, KTM, DKW, Rixe, Mofa, Mokick a moped.
Zapalovací svíčka NGK BPR 5 HS pro Honda Camino PX 50 a PXR 50. NGK je lídr s moderní výrobou, výzkumem a vazbami od F1 po dvoukolový motorsport.
Černý zapalovací kabel univerzálně pasuje pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, KTM, DKW i pro Mofa, Moped, skútry a motocykly.
Drilastic průchodka zapalovacího kabelu v špičkové kvalitě vyrobená v Německu pasuje na Zündapp Combinette a Falconette. Gumy vyrábí německý specialista.
Zapalovací cívka ve špičkové kvalitě, starší model typu Stefa, vhodná pro mnoho Mofa, Moped a Mokick z padesátých a šedesátých let.
NGK je špičkový výrobce a dodavatel první výbavy. Konstrukce svíčky odpovídá originálu. Údržba: 4T 6000 km, menší a 2T 2500 km. Záleží na palivu i stavu.
Napájecí cívka vhodná pro Piaggio Ciao Bravo Si. Napájí externí zapalovací cívku. Balení dle obrázku bez externí cívky. Vyrobeno v Itálii. Špičková kvalita.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.