Zadní brzdové lanko Schmitt Premium Puch Maxi P1
Kód: STT44086Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní zadní brzdové lanko Schmitt Premium, je vhodné pro mopedy Puch Maxi P1. Toto lanko je ručně vyráběno v Rakousku. Vnitřní lanko je vyrobené z velice odolné lankové oceli. Lanko je mazáno vysoce výkonným tekutým mazivem Interflon na celý život. Délka bowdenu: 141 cm, celková délka lanka: 154,5 cm, průměr drátu: 2 mm, průměr bowdenu: 5 mm, délka závitu se seřizovacím šroubem: 40 mm, délka závitu: 29 mm, matka: M6, koncovky lanka: 10 x 7 mm / 8 x 6 mm. OEM číslo: 267715.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057237641960 |
| Modely: | Maxi P1 (Piaggio) |
| Značky: | Puch |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Špičkové lanko ruční brzdy připravené k montáži, vhodné pro Hercules MK 1 a MK 2. Kvalita Made in Germany. Dostupná jsou i další lanka a sady.
Brzdové lanko zadního kola, vyrobené v Německu, vhodné pro Zündapp Automatic Moped typ 444. Další lanka a sady Bowdenových lanek v e shopu.
Brzdové lanko pro Peugeot Fox Mofa Moped určené pro zadní kolo. Nabízí špičkovou kvalitu zpracování a provedení. Pro tento model.
Zadní brzdový lankový Bowden je kompletně připraven k montáži a hodí se pro modely Velo Solex 3800 a 4800 Mofa Moped na tyto stroje.
Kvalitní brzdové lanko zadního kola vyrobené v Německu vhodné pro skútr Lohner. V e shopu najdete také mnoho dalších lanek a sad.
Brzdové lanko nožní brzdy pro DKW Hummel Super, Victoria Vicky Standard a Super a Express Super Typ 102. Made in Germany. Mnoho lank a sad pro další DKW.
2dílná sada brzdových hadic MOGA pro Hercules Ultra 50 80 KKR. Včetně těsnicích podložek. Brzdné chování odpovídá originálu díky měkčímu tlakovému bodu.
Brzdové lanko špičkové kvality vyrobené v Německu pro Puch Maxi Automatik Mofa. Další lanka a sady v eshopu. Speciální lanka lze vyrobit na poptání.
Šedé přední brzdové lanko, plně připravené k montáži a určené pro skútr KTM Ponny 2, kompatibilní s tímto typem skútru modelu.
Vysoce kvalitní brzdové lanko zadního kola vhodné pro Victoria Zweirad Union Cavalier Typ 115 DKW Super Hummel Blechbanane. Vyrobeno v Německu.
Černé přední brzdové lanko MOGA pro Hercules Prima Presto a Prima Pronto. Zajišťuje přesné a spolehlivé brzdění, dlouhou životnost a stálý výkon.
Univerzální pájecí nipl pro Mofa, Moped, Mokick, malé motocykly a motocykly na brzdová i spojková lanka. K dispozici samostatně nebo v sadě po 2.
Tento produkt je přední brzdové lanko vhodné pro Simson Duo 4/1 a Duo 4/2, vyrobené v Německu a poskytující špičkovou kvalitu.
Zadní brzdové lanko špičkové kvality pro Puch Monza a další. Made in Germany. Vhodné i pro jiné modely. Nabídka pro Zündapp, Kreidler, Puch a KTM.
Připravené ruční brzdové lanko pro Zündapp a další, kvalita Made in Germany. Vhodné i pro jiné modely, mnoho lanek a sad k dispozici.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.