Výfuk Malossi GP MHR Replica, KTM 125 Duke 11-16
Kód: M3215202Detailní popis produktu
Sportovní výfuk Malossi GP MHR Replica je určený pro KTM 125 Duke 11-16. Výfuk je vyrobený z nerezové oceli s karbonovou koncovkou. Pomocí tohoto systému lze dosáhnout zvýšení výkonu a točivého momentu. Hluk odpovídá zákonným předpisům. Výfukový systém je dodáván se schválením pro silniční provoz. Aby bylo možné jej používat ve veřejném silničním provozu, musí být namontován katalyzátor M.1515208B, který není součástí dodávky výfukového systému. Katalyzátor je nutné objednat samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výfuky pro řadičky 50ccm |
|---|---|
| EAN: | 4260438376283 |
| Modely: | Duke 125 11-12, Duke 125 ABS 13-16 |
| Značky: | KTM |
| Kategorie: | Výfuky |
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Výfuk |
| Výrobce: | Malossi |
Výfuk EVOK Iron Pipe pro Beta RR 50 zvýší výkon a nabídne atraktivní zvuk. Vznikl ve spolupráci Evok Performance a Big One. Snadná montáž. EU schválení.
Výfuk Proma Racing Schleife pro maximální výkon vhodný pro Honda Camino a Hobbit PA 50, rovněž optimální pro větší válce. Vyrobeno ve Španělsku.
Závodní výfuk pro tuning s plynulým výkonem. Pouze pro závodní trať, bez záruky. Vyžaduje úpravy a seřízení. Vrácení jen nepoškozené.
Tuningový výfuk pro Kreidler Florett s uchycením Florett, kompatibilní se Zündapp, Hercules a Puch při použití objímky. Vyroben v Evropě Jamarcolem.
Motegra závodní výfuk pro Simson. Univerzální pro různé válce, silný zátah. Vyroben v Německu, skvělý vzhled i zvuk za dobrou cenu.
EVOK Iron Pipe pro Beta RR EN SM 50 zvýší výkon a zaujme zvukem. Vznikl ve spolupráci Evok Performance a Big One. Má platné EU zkušební číslo.
Špičkový tuningový výfuk Yasuni R3 Carrera MAX PRO, je vhodný pro stroje Aprilia RS50, MBK X-Power, Rieju RS2, Yamaha TZR a Motorhispania DR, které mají motory Minarelli AM6....
Závodní výfuk pro tuning Mofa, plynule zvyšuje výkon v nízkých otáčkách, vhodný pro Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch. Není povolen pro provoz.
Chromovaný výfuk Voca Racing vedený dole s lepším výkonem než sériový a elegantním odolným povrchem. Dodává se bez koncového tlumiče a má EU schválení
Výkonná MX výfuková soustava Voca Racing dodává plný točivý moment od nízkých otáček. Nahoře vedená pro ochranu v terénu. Bez koncového tlumiče.
Chromovaný cigárový výfuk, krátká verze, vhodný pro Simson KR 50, SR 1, SR 2 a různá Mofa, Mokick, Moped. Díl z dovozu.
Chromovaný výfuk v doutníkovém tvaru určený pro motocykly Simson SR1, SR2, SR2E, KR50 a SR4 1. Chromované provedení a klasický doutníkový vzhled.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.