Svod výfuku racing ARROW Honda Forza 300 E4 2018-2020
Kód: 53077MIDetailní popis produktu
Vysoce kvalitní nerezový středový svod výfuku ARROW bez katalyzátoru je vhodný na skútr Honda Forza 300i E4 od roku 2018 až do roku 2020.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výfuky pro skútry tuningové |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Výrobce: | Arrow |
Yasuni sportovní výfuk pro Peugeot 103 SP a RCX zvyšuje výkon převážně ve středním a vysokém pásmu otáček, má sportovní vzhled a je homologován
Yasuni R výfuk pro skútry Peugeot se stojatými motory jako Buxy Speedake a Speedfight. Vyvinut z modelu Yasuni Z. V balení jsou díly k montáži a výrobek má platné EU schválení.
Sportovní výfuk Yasuni R optimalizovaný pro 70 ccm válce, vyvinut z modelu Z, vhodný i pro 50 ccm, pasuje na Minarelli s vodorovným válcem a má EU schválení
Yasuni sportovní výfuk pro Peugeot 103 SP/RCX zlepšuje výkon a dodává mopedu sportovní racing vzhled. Produkt má schvalovací číslo EU.
Závodní výfuk Polini v retro banánovém vzhledu zvyšuje výkon i při jednoduchém tuningu, je matně černý a má nízkou hlučnost. Může vyžadovat drobné úpravy rámu.
Červený sportovní výfuk Yasuni pro Peugeot 103 SP/RCX zlepšuje zrychlení a maximální rychlost a dodává stroji sportovní vzhled.
Výkonný výfuk Yasuni R PRO s karbonovým koncovým tlumičem pro skútry Peugeot ne pro Speedfight 3 a pro Derbi. Dodávají se dvě konzoly a má EU schválení
Yasuni sportovní výfuk zvyšuje výkon v nízkém a středním pásmu, je precizně zpracovaný s lehkým tlumičem a racingovým vzhledem. Schváleno v EU.
Společnost EGIG dále rozvíjí svůj bestseller Python.
Vysoce výkonný výfuk Yasuni R PRO zlepšuje odezvu motoru a poměr výkon/hmotnost, optimalizuje výkon a má schválení platné v rámci Evropské unie.
Ručně svařovaná výfuková soustava Voca Racing Combat R/T pro Minarelli ležící nabízí vysoké otáčky a nárůst výkonu. Má vítězství ve španělském mistrovství. Prodává se bez koncovky.
Červený výfuk Yasuni pro Mofa MBK 51 (AV10) zvýrazní sportovní výkon, zlepší zrychlení a rychlost, má racingový vzhled a homologaci.
Yasuni R PRO výfuk s oranžovým koncovým tlumičem pro motory Peugeot (ne Speedfight 3) a skútry Derbi. Obsahuje dva držáky a má EU schválení.
Černý výfuk pro MBK 51 nabízí sportovní tuning, lepší akceleraci a vyšší rychlost, racingový vzhled a dodává se s ABE pro silniční provoz
Tento výfuk nabízí diskrétně sportovní zvuk a špičkovou kvalitu
Polini Slip On Race Style pro Vespa Primavera a Sprint 125 Euro 5 nabízí hluboký zvuk, dodává se bez katalyzátoru a má platné EU zkušební číslo
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.