Výfuk Arrow Urban s katalyzátorem černý pro Vespa GTS 310
Kód: GI-53551AKNDetailní popis produktu
Kompletní výfuk Arrow z řady Urban, vhodný pro Vespa GTS 310 od modelového roku 2025, dle emisní normy E5+ (označení modelu MD3G).
Výfuková soustava je dodávána s výfukovým svodem včetně katalyzátoru a černě saténovým koncovým tlumičem z hliníku s koncovkou z karbonu. Součást balení dle produktové fotografie včetně montážního materiálu.
Řada Arrow Urban spojuje moderní design s citelnou úsporou hmotnosti oproti sériové soustavě. Dodá Vespě sportovní vzhled a zajišťuje mohutný zvuk, který zůstává v mezích normy Euro 5+.
Výrobek má schvalovací číslo platné v rámci Evropské unie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výfuky pro skútry tuningové |
|---|---|
| EAN: | 4057237666314 |
| Modely: | GTS 310 ie Super Tech keyless ABS 4T 4V LC 2025- E5 [ZAPMD3500] |
| Značky: | Vespa moderní |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Výfuk Turbo Kit, Lambretta V125 4T 18-
Vysoce výkonný výfuk Yasuni R PRO s oranžovým koncovým tlumičem pro skútry s ležatým motorem Minarelli zlepšuje odezvu motoru a má evropskou homologaci.
Výfuk DMP Blaster, Yamaha Aerox 50ccm 2T LC (Minarelli horizontal)
Vysokovýkonný výfuk Yasuni R PRO v karbonovém vzhledu pro skútry se stojatým motorem Minarelli zlepšuje odezvu a výkon. Má zkušební číslo v EU.
Yasuni sportovní výfuk pro Peugeot 103 SP/RCX zlepšuje výkon a dodává mopedu sportovní racing vzhled. Produkt má schvalovací číslo EU.
Polini Slip On Race Style pro Vespa Primavera a Sprint 125 Euro 5 nabízí hluboký zvuk, dodává se bez katalyzátoru a má platné EU zkušební číslo
Výfuk Yasuni R PRO s oranžovým koncovým tlumičem pro Piaggio skútr zlepšuje výkon a odezvu motoru zvyšuje poměr výkon hmotnost a má zkušební číslo v EU
Sportovní výfuk Yasuni Carbon pro Peugeot 103 z lehkého hliníku s karbonovým vzhledem zvyšuje výkon v nízkých a středních otáčkách a zlepšuje zrychlení i maximální rychlost.
Yasuni R pro stojaté motory Peugeot do modelů Buxy Speedake Speedfight. Vhodný i pro menší motory. Obsahuje tlumič, montážní díly a má EU schválení.
Yasuni R výfuk pro skútry Peugeot se stojatými motory jako Buxy Speedake a Speedfight. Vyvinut z modelu Yasuni Z. V balení jsou díly k montáži a výrobek má platné EU schválení.
Výborný výfuk VOCA Corse pro 2T skútry Piaggio 125/150 ccm je vyvinutý inženýry VOCA Racing. Výfuk je navržen, aby výrazně zvýšil maximální možný výkon a zrychlení vašeho skútru...
Výborný laděný výfuk Yasuni Carrera 10 s červenou koncovkou, je vhodný pro motory Minarelli vertical. Co se týče výkonu, Carrera 10 je mezi Yasuni R a Carrera...
Agresivní vzhled, kompletně v černé, matně lakovaná ocel. To je sportovní výfuk Polini pro Peugeot Kisbee 50 4T Euro5 od roku 2021.
Montáž výfuku
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.