Šroub se zápustnou hlavou s vnitřním šestihranem DIN7991 M6x40 pozinkovaný
Kód: MG00065390Detailní popis produktu
Pozinkovaný zápustný šroub s vnitřním šestihranem podle DIN 7991 v provedení M6x40 mm.
- vnitřní šestihran
- zápustná
- 1
- 18
- 12
- 3,3
- 4
- DIN 7991
- 8.8
- pozinkovaný
- 6
- 40
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Součástky a díly do motoru |
|---|---|
| EAN: | 4057233129622 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Upevňovací deska pro olejový kondenzátor Velo Solex. Vhodná pro modely Solex 45, 330, 660, 1010, 1400, 1700, 2200, 3300, 3800, 5000, Plisolex a Micron.
Šroub plnicího oleje s těsnicím kroužkem od 66Heroes pro Puch Maxi s motorem E50. Kontrolní šroub s čočkovou hlavou je na víku spojky. Pozinkovaná ocel.
Vypouštěcí šroub oleje pro Puch Maxi a X30 NG moped se vzduchem a ventilátorem chlazeným motorem ZA50. Není vhodný pro motory LG2 s katalyzátorem.
Vratná pružina pro nastavení motoru VéloSolex zajišťuje spolehlivé vrácení výkyvného motoru na pneumatiku. Vhodná pro modely SoleX a Mopex S4800
Šestihranná matice z nerezové oceli podle normy DIN 934. Matice je vyrobena z nerezového materiálu a splňuje uvedenou normu.
Podložka podle normy DIN 9021 z oceli s pozinkovaným povrchem, s provedením odpovídajícím této normě a materiálu s pozinkováním.
Sada hliníkových objímek řídítek a upínacích můstků zeleně eloxovaná vhodná pro Puch Mofas a Mopeds
Těsnicí O kroužek pro vypouštěcí šroub oleje Harley Davidson, pro motory 1986 až 2003 a pro primární vypouštěcí šroub od 2004. Balení 1 ks.
Kompletní opravná sada pro Piaggio Ciao obsahuje mosazná pouzdra pro obě kyvná ramena. Nahrazují opotřebená plastová a zlepší stabilitu a omezí vibrace.
Silentblok pro Yamaha BWS, Aerox, Neos, Slider, Majesty, X Max, Cygnus, Giggle a PW. Dle modelu slouží jako uložení motoru nebo silentblok tlumiče.
2dílná sada upevnění pastorku ze zajišťovacího plechu a matice pro Zündapp Belmondo, Bergsteiger M25 M50, Alpa Spezial 3000 a Alpa Black River. Vhodná jen pro zesílenou hřídel...
Speciální pouzdrová matice pro Mofas, Mopeds a malé stroje usnadňuje montáž výfuku či brzdových kotoučů ve stísněném prostoru, když matice nelze použít.
Zátka oleje 66Heroes pro Puch Maxi s motorem E50. Kontrolní šroub se šlicem je na víku spojky. Chromovaný hliník s vysoce leštěným povrchem.
Pojistný plech z nerezové oceli pro hnací kolo. Vhodný pro ručně řazené motory Sachs 50, 50/2, 50/3, 50/4 a 503. OEM Pony A1717 a Sachs 0246 049 000.
Nerezové pojistné plechy vhodné pro Puch Maxi slouží k zajištění šroubů ozubeného věnce na rozetě. Pro rozetu Puch Maxi.
Jehlové ložisko hnací hřídele vhodné pro Piaggio APE a Vespa PK. Určeno pro použití v těchto modelech, bez uvedení dalších technických parametrů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |