Sada šroubů zadního blatníku, Simson S50, S51, S70
Kód: 41857Detailní popis produktu
Sada šroubů zadního blatníku, vhodná pro Simson S50, S51, S70.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šrouby |
|---|---|
| EAN: | 4057237628527 |
| Modely: | S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S70 / S70 Enduro [M741] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Typový štítek pro Puch Cobra M 80. Náhradní díl ze starých skladových zásob. Štítek je určen právě pro Puch Cobra M 80 a pochází ze zásob.
Hvězdicová matice s gumovým kroužkem v barvě slonové kosti, vhodná pro Simson KR51/1, KR51/2, SR4, SR50 a SR80 Moped Mokick.
Jeden šroub pro boční víko vhodný pro modely Puch Monza Mofa Moped Mokick a Suzuki K 50 Mokick, v počtu jednoho kusu. Kompatibilní s uvedenými modely.
Vysokoleskle chromované spike matice vhodné pro Harley i další motocykly, mopedová vozidla a skútry. Špičková kvalita od Drag Specialties.
Kompletní sada upevňovacích šroubů bočních kapot v šedé barvě pro Puch Maxi S. Šrouby mají šedou plastovou hlavu a jsou pevně spojeny s čepem.
30dílná sada pro upevnění nášlapu, vhodná pro modely Simson KR51/1 a KR51/2. Určena pro montáž na pravou i levou stranu.
Distanční pouzdro bočního dílu vhodné pro Kreidler Mofa Mokick, určeno pro zadní pravou stranu bočního dílu. Vhodné pro Kreidler Mofa Mokick.
Sada šroubů pro upevnění stojanu. Vhodná pro Puch Maxi, Maxi S a N, X30 Sport NS a NL a také pro Puch X30 NG-2AH Mofas.
Kompletní sada chromovaných upevňovacích šroubů bočního krytu pro Puch Maxi N Mofas Mopeds. Pochromované plastové hlavičky pevně spojené se čepem.
Je to pojistná destička pro přední rozetu vhodná pro modely Honda MB8, MT, MT8, MTX a MTX80. Třídílná sada včetně šroubů.
Podložka z pozinkované oceli. Balení obsahuje jeden kus. Vhodná například pro montáž tlumičů a použití při montáži tlumičů.
Ségrovka pístního čepu Malossi o rozměru 10x0,8mm.
Ocelový pozinkovaný šroub s plochou půlkulatou hlavou, s drážkou jako typem pohonu, vyhovuje normě N0480. Materiál ocel, povrch pozinkovaný.
Upevňovací sada nádrže vhodná pro Yamaha DT 50 MX i další modely. Sedmidílné provedení pro uchycení a kompatibilitu s více stroji.
Kompletní sada černých šroubů pro upevnění bočního krytu pro Puch Maxi S Mofas a mopedy. Šrouby mají černou plastovou hlavu a pevné spojení s čepem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.