Sada šroubů 6ks inbus na plasty červená - M5x20
Kód: VC21230
Typový štítek ve špičkové kvalitě, vhodný pro různé motory Husqvarna. Kvalitní provedení pro motory této značky. Důraz na kvalitu a pečlivé zpracování.
Napínák řetězu vhodný pro Piaggio Ciao Mofa Moped. Určen pro použití na modelu Piaggio Ciao a kompatibilní s tímto mopedem.
Šroub s těsnicím kroužkem v chromovaném provedení. Vhodný pro Kreidler Mofa Mokick, určen pro toto označení a koncipovaný právě pro něj.
Upevňovací sada nádrže vhodná pro Yamaha DT 50 MX i další modely. Sedmidílné provedení pro uchycení a kompatibilitu s více stroji.
Typový štítek vhodný pro Simson KR 51/2 Moped Mokick. Vhodné pro tento model. Typový štítek pro Simson KR 51/2 Moped Mokick. Tento štítek.
Kompletní sada nerezových šroubů pro Puch Maxi S/N. Obsahuje prvky pro upevnění předního blatníku a vzpěr. Samojistné matice brání povolení vibracemi.
Gumová průchodka pro vedení bowdenu či tacholanka do předního blatníku. Vhodná pro Zündapp KS 80, K 80 SX, Hercules Prima, KTM, DKW a další. Lze dodatečně namontovat vyvrtáním...
Vhodné distanční pouzdro pro boční díl, umístěné vpředu vpravo, určené pro Kreidler Mofa Mokick, kompatibilní a použitelné pro tento typ.
Těsnicí guma víčka nádrže vhodná pro Piaggio Ciao, Piaggio Bravo, Mofa a Moped. Určena k použití na víčko nádrže uvedených modelů.
Dva gumové držáky nádrže v top kvalitě. Jedná se o kvalitní repliky vhodné pro Suzuki K 50 Mokick, gumové držáky v top kvalitě.
Distanční pouzdro zadního kola pro Zündapp Z Modell Mofa Moped. Originální náhradní díl Zündapp ze starých skladových zásob.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Bihr NV |
|---|---|
| Adresa : | Sint-Truidensesteenweg 252 3300 Tienen, Belgium |
| E-mail : | privacy@mybihr.com |