Šroub lebka lebka chrom
Kód: MG00065484Detailní popis produktu
Šroub s lebkou z kovu, pochromovaný s červenýma očima.
Univerzálně použitelné pro Mofa, Moped, Mokick, motocykly atd.
Lze vyšroubovat závitovou tyč.
Rozměry:
- Lebka: výška cca 25 mm, šířka cca 16 mm, hloubka cca 12 mm
- Závit: M6 × 20 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šrouby |
|---|---|
| EAN: | 4057233130420 |
| Univerzální díl: | Ne |
Originální šroub kapotáže Piaggio, má závit M6x16 mm. OEM číslo: 575249.
Plechová karosářská matice pro vrut do dřeva. Vhodná pro určité tloušťky materiálu. OEM číslo je pro srovnání CM017418.
Objímka pro pouzdro uložení motoru / gumové pouzdro kyvné vidlice
Sada stylových šroubů 12ks na plasty v oranžové barvě - 6x30mm.
Originální náhradní díl Piaggio v podobě šroubu. Určen k nahrazení původního dílu od stejného výrobce. Pochází od značky Piaggio jako originální díl.
Duté nýty pro schránku na nářadí vhodné pro Kreidler Florett RS RMC LF LH Super 4 TM RM Eiertank K54/0M a Flory MF 23. Špičkový náhradní díl Kreidler.
Originální náhradní díl Piaggio hadicová spona ušní spona upínací spona pro upevnění hadic Originální náhradní díl Piaggio
17dílná sada malých gumových dílů v černé barvě pro Vespa PK 50-125
Podložka z pozinkované oceli. Balení obsahuje jeden kus. Vhodná například pro montáž tlumičů a použití při montáži tlumičů.
Hadicová spona s ušima a svěrná spona určená k upevnění hadic. Jedná se o originální náhradní díl Piaggio.
Sada stylových šroubů 12ks na plasty v červené barvě - 5x30mm.
Náhradní matky ve velkém a výhodném balení nabízíme se závity M4 až M8. Matky jsou pozinkové, nebo nerezové a jsou v různých provedení.
- M4 DIN934 pozink, 100ks
- M5 DIN934 pozink, 100ks
- M6 DIN934 pozink, 100ks
- M8 DIN934 pozink, 100ks
- M5 DIN980 pozink, 100ks
- M6 DIN980 pozink, 100ks
- M8 DIN980 pozink, 50ks
- M5 DIN934 nerez A2, 100ks
- M6 DIN934 nerez A2, 100ks
- M6 DIN980 nerez A2, 100ks
- M8 DIN980 nerez A2, 50ks
Šroub s těsnicím kroužkem v chromovaném provedení. Vhodný pro Kreidler Mofa Mokick, určen pro toto označení a koncipovaný právě pro něj.
Náhradní držák předního blatníku (horní), v černé barvě, je vhodný pro mopedy Tomos A35.
Originální náhradní díly přímo od výrobce Vašeho stroje se vyznačují především prvotřídní kvalitou a přesností výroby. Občas také trochu vyšší cenou, ale ne jednou dokáže cena...
Originální náhradní díl Piaggio. Jedná se o šroub pro stroje Piaggio a lze jej použít i v dalších modelech strojů jako náhrada.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |