Sada samolepek Derbi X-Treme 2018 - 2020 Stage6, žlutá
Kód: S6-059303.2/YEDetailní popis produktu
Stage6 sada samolepek Derbi Senda X-Treme 50
S grafickými kity od Stage6 můžete svému stroji dopřát moderní a stylový vzhled, který je 100% ve stylu Stage6.
Špičková kvalita a precizní design
Vinylová fólie použitá na výrobu sady je potažená vysoce odolným ochranným laminátem a je velmi UV odolná, barvy tedy neblednou. Fólie je mimořádně odolná proti poškrábání a odletujícím kamínkům, což je výhodné zejména při offroad použití. Jednotlivé samolepky jsou přesně vyřezané pro daný model a perfektně se přizpůsobí konturám kapotáže.
Upozornění: Bílá plocha na bočních kapotážích je určena pro umístění startovního čísla (jako u motocrossových motocyklů).
Více Stage6 customizace
Pro dokonalé sladění jsou k dispozici i Stage6 potahy sedadel k těmto polepům.
Obsah Stage6 sady samolepek Derbi X-Treme 2018–2020:
- přední blatník
- maska světlometu
- přední boční kapotáž, vlevo + vpravo
- zadní boční kapotáž, vpravo + vlevo
- zadní blatník
- kryt kyvné vidlice
- ráfky, zadní + přední
Design: 2024
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4051272032066 |
Stage6 potah sedla pro Derbi Senda X‑Treme nabízí maximální grip a sportovní vzhled s decentním logem. Perfektně sedí, je robustní a odolný.
Stage6 potah sedla pro Fantic 50 nabízí maximální grip a sportovní Offroad Racing vzhled. Perfektně sedí, je odolný a trvanlivý.
Stage6 samolepky pro Derbi Senda X-Treme 50 dodají moderní vzhled a dlouhou životnost. UV stálé, odolné proti poškrábání, přesně pasují na kapotáž.
Náhradní díl Stage6 R/T pro Monobras kyvku určený pro Piaggio Zip SP a Vespa Classic. Slouží jako náhrada pouzdra pro opravu a repas kyvky.
CNC hliníkový držák výfuku Stage6 pro spodem vedené výfuky k řadičkám 50cc. Univerzální díky redukci, eloxovaný povrch s logem, více barev./p>
Stage6 potah sedla pro Beta RR 50 nabízí maximální grip a sportovní vzhled s pruhy a decentním logem. Perfektně sedí, je odolný a trvanlivý.
Potah sedla Stage6 pro Rieju MRT 50 nabízí maximální grip a moderní offroad vzhled. Skvěle padne, je odolný a ladí se sadou samolepek Stage6.
CNC hliníkový držák výfuku Stage6 pro spodem vedené výfuky k řadičkám 50cc. Univerzální díky redukci, eloxovaný povrch s logem, více barev./p>
Vysoce kvalitní potah sedla Stage6 pro Beta RR nabízí maximální grip a sportovní vzhled s přilnavým povrchem a logy Stage6.
CNC hliníkový držák výfuku Stage6 pro spodem vedené výfuky k řadičkám 50cc. Univerzální díky redukci, eloxovaný povrch s logem, více barev./p>
Potah sedla Stage6 pro Yamaha DT 50 nabízí maximální grip a sportovní vzhled. Je robustní, přesně pasuje a ladí se sadou samolepek Stage6.
Náhradní krytky pro vidlici Stage6 R/T vhodné pro MBK Nitro a Yamaha Aerox. Slouží jako náhrada originálních dílů k obnovení funkce vidlice.
Náhradní podložka pouzdra Stage6 R/T pro kyvku, vhodná pro Piaggio Zip SP a Vespa Classic. Určeno k opravě a revizi kyvky Stage6.
Sportovní tlumič Stage6 zlepšuje výkon, stabilitu a ovladatelnost skútru. Kvalitní zpracování, atraktivní vzhled a plynulé nastavení předpětí pružiny.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |