Adaptér pro Downhill řidítka STR8, Peugeot
Kód: STR-005.03/AL STR-005.03/BK STR-005.03/BL STR-005.03/CA STR-005.03/CR STR-005.03/RE STR-005.03/WH Zvolte variantuDetailní popis produktu
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 8005361140473 |
Vedení řetězu pro Puch Maxi S pro Mofa Moped a Mokick. Je určeno výhradně pro model S s kyvnou vidlicí a tlumiči. Pouze pro něj.
Chromovaný přední držák blatníku pro Kreidler Florett Mustang a Cross. Zajišťuje pevné uchycení, ochranu před nečistotami a udržuje originalitu.
Sada červených transferových samolepek na nádrž a rám pro Puch Maxi S a N, Mofa a Moped. Samolepicí, přesně padnou, odolné a vhodné pro věrnou renovaci.
Vysoce kvalitní černě eloxované víčko nádrže 66HEROES z hliníku s laserovaným logem Puch. Vhodné pro Puch Mofas, např. Maxi S a N. Mírně klenuté.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 chrání před problémy při řazení, snadno se montuje a zároveň vizuálně zvýrazní moped
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
Šedé plastové víčko nádrže s dvanáctihrannou hlavou a logem Puch pro Puch Mofa jako Maxi N. Otvor zajišťuje odvětrání. Po montáži do dvou dnů pevně sedí.
Černé spolujezdecké stupačky s protiskluzovou gumou pro Honda C50 a C70 Cub. Sklopné, snadná výměna, tlumí vibrace a zvyšují jistotu i komfort.
Oranžový doraz páky spojky VOCA Racing brání posunu páky, chrání proti problémům při řazení a poškození motoru, snadná montáž a optický akcent.
Bílý či krémově bílý uzávěr nádrže se šroubováním pro plastové nádrže Solex 3300 3800 5000 Mofa a Moped. Obsahuje odvzdušnění a těsnicí kroužek.
Typový štítek rámu vhodný pro modely Hercules K 50, SB Sport Bike, Lastboy, M a MK 1 až 4. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Černý nášlap vhodný pro MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 1997 až 2007.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.