Sada kurt 6ks s krabicí
Kód: 32531Detailní popis produktu
Výborná sada kurt s praktickou krabicí. V Balení je 6 kusů kurt a z toho jsou: 4 kusy 25mm x 4,5m s ráčnou (pevnost v tahu 680kg/ max. užitečné zatížení 340kg) a 2 kusy: 25mm x 3,0m se zámkem (pevnost v tahu 400kg/ max. užitečné zatížení 200kg).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 3700641529096 |
| Univerzální: | Ano |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Přenosová samolepka pro Zündapp KS 50 a Sport Combinette v červené barvě. Kompatibilní s oběma modely značky Zündapp.
Stopper spojkové páky VOCA Racing zabraňuje posunu páky, chrání proti problémům se řazením a poškození motoru, snadná montáž a modrý vzhled.
Černý nášlap vhodný pro MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 1997 až 2007.
Podložka pro Zündapp chrání prostor jezdce i podlahu. Odolává oděru, nečistotám a vlhkosti, má protiskluzovou spodní stranu a přesný tvar.
Vysoce kvalitní kryt klaksonu Iron Cross od Drag Specialties s chromovanou mřížkou pro Harley Davidson od roku 91 Big Twin a XL s uchycením mezi válci
Šedé plastové víčko nádrže s dvanáctihrannou hlavou a logem Puch pro Puch Mofa jako Maxi N. Otvor zajišťuje odvětrání. Po montáži do dvou dnů pevně sedí.
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Černé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem, vhodné pro Solex 3300, 3800 a 5000 s plastovou nádrží. Součástí je odvětrání a těsnicí kroužek.
4dílná sada kapotážních dílů z plastu vhodná pro MBK Booster a Yamaha BWs vyrobené do roku výroby 2004 v černé lesklé barvě.
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Černá dvoudílná sada krytů pro Zündapp C 50 Sport, GTS 50 a KS50 přesně pasuje, chrání rám před nečistotami a vlivy a zachovává originální vzhled.
Vedení řetězu pro Puch Maxi S pro Mofa Moped a Mokick. Je určeno výhradně pro model S s kyvnou vidlicí a tlumiči. Pouze pro něj.
Pokud hledáte to nejlepší pro Vaší Vespu, tak co se týká podvozku, je tohle určitě ono. Možnost nastavení tuhostí tlumičů ve 4 krocích. Ideální v kombinací s předním RS24...
Tato černá zástěrka s nápisem Kreidler je vhodná pro modely Kreidler Mofa Moped a Mokick a je vyrobena v Itálii. Barva černá.
Stopper pro vypínací páku spojky VOCA Racing pro motor AM6 zabraňuje posunu páky, chrání před problémy při řazení, snadná montáž a černý eloxovaný vzhled.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.