Řetěz olejové pumpy
Kód: PI82649R
Zesílený řetěz s klipovým zámkem RK typ HSB, mimo jiné vhodný pro mopedy značek Zündapp Puch a NSU Quickly N S L
Esjot automatický řetěz pro moped s pedálovým startem. Pasuje na Puch Maxi, Hercules M a Peugeot 101 a 102. Mezi pedály a zadním kolem.
Řetěz značky Esjot pro motocykly včetně malých a lehkých, vhodný pro Göricke Gö 150, Gö 200 S a Rixe KT 125. Kvalita Made in Germany.
Řetěz je dost dlouhý a lze jej zkrátit pro montáž na mnoho mokiků a mopedů. Součástí je řetězový zámek. Vhodný pro Zündapp Kreidler a Hercules.
Řetěz v zesíleném provedení s roztečí 420 x 140 článků (420 1/2 x 1/4) v žluté barvě. Průměr válečku na článku je 7,87 mm.
Zesílený řetěz od značky 101 Octane. 140 článků. Odolný a cenově dostupný. Pro standardní motory a ty lehce upravené. Řetěz o délce 140 článků je velmi vhodný při změnách převodů.
Levý napínák řetězu pasuje na Kreidler Florett, Flory, RS, LF, LH a RMC. Náhradní díl vhodný pro uvedené typy. Kompatibilní s uvedenými modely.
Řetěz Esjot pro modely Kreidler Florett a Goebel GS 15 Super. Kvalita Made in Germany. Před koupí ověřte délku, lze jej zkrátit. Součástí je zámek.
Řetěz se spojkou vhodný pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Miele, DKW, KTM, Rixe, Mofa, Moped, Mokick a další. Používán u většiny do 3 PS. Nepasuje pro RS.
Řetěz YBN vhodný pro mnohé mopedy Zündapp Kreidler a Hercules včetně Florett lze upravit zkrácením obsahuje spojovací článek a má certifikaci ISO 9001
Červený řetěz YBN vhodný pro Zündapp Kreidler a Hercules včetně Florett RS včetně zámku od značkového výrobce YBN certifikováno ISO 9001.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Piaggio & C. SpA |
|---|---|
| Adresa : | Viale Rinaldo Piaggio 25 56025 Pontedera, Italy |
| E-mail : | info@piaggiogroup.com |