Řětěz 1/2x5,4 černá, Simson S51, S53, S70, S83, SR4-2 Star, SR4-3 Sperber, SR4-4 Habicht
Kód: 40804Detailní popis produktu
Náhradní černý řetěz - 110 článků - typ 1/2" x 5,4 mm. Řetěz je vhodný pro Simson S51, S53, S70, S83, SR4-2 Star, SR4-3 Sperber, SR4-4 Habicht. Řetěz má tvrdé články pro vyšší odolnost, je namazaný a je dodáván s řetězovou spojkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy |
|---|---|
| EAN: | 4057237618658 |
| Modely: | S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S53 / S53 Enduro [M543], S70 / S70 Enduro [M741], S83 / S83 Enduro |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Řetěz je dost dlouhý a lze jej zkrátit pro montáž na mnoho mokiků a mopedů. Součástí je řetězový zámek. Vhodný pro Zündapp Kreidler a Hercules.
Levý napínák řetězu pasuje na Kreidler Florett, Flory, RS, LF, LH a RMC. Náhradní díl vhodný pro uvedené typy. Kompatibilní s uvedenými modely.
Pravý napínák řetězu určený pro motocykly Kreidler. Vhodný pro pravou stranu u modelů Florett, Flory, RS, LF, LH a RMC.
Zesílený řetěz DID z Japonska vhodný pro motocykly Yamaha DT 50 MX a RD 50 MX a také pro Honda MCX 80 S, určený právě pro tyto modely.
Řetěz Esjot vyrobený v Německu, vhodný pro Zündapp R 50 i další modely. Před koupí ověřte délku podle převodu. Testován přes 3400 km.
Řetěz se spojovacím článkem pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Miele, DKW, KTM, Rixe a další. Často používaný u Mofa a Moped.
Řetěz RK vhodný pro NSU Quickly, různé modely Zündapp a pro mofa moped mokick. Vyrobeno v Japonsku společností RK, předním výrobcem.
Zlatý řetěz IGM pro mopedy jako Kreidler Florett RS, Zündapp KS, Yamaha DT 50 a Honda MB. Lze jej zkrátit. Součástí je zámek. Vyrobeno v EU.
DID řetěz ve špičkové kvalitě pro Zündapp KS 80, SX a K, Kreidler Florett RS a Puch. Před koupí ověřte délku, existuje více variant.
Spojka řetězu vhodná pro Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch, stejně jako pro KTM Mofa a Moped. Určeno pro uvedené značky a typy.
Esjot řetěz pro motocykl, malý i lehký, pro Rixe T98, Express Radex 100 B SL 107 SDL 108 Radex 125, Puch M 50 Jet a Rixe RS 50 S. Včetně spojky.
Zesílený řetěz Esjot z Německa pro pedálový pohon Mofa. Vhodný pro Peugeot 102 MS a vybrané Solo Mofa. U některých je nutné zkrácení. Není pro motor.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.