Přední brzdové lanko Schmitt Premium Puch Maxi L, L2, S, S2
Kód: STT44065Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní přední brzdové lanko Schmitt Premium, je vhodné pro mopedy Puch Maxi L, L2, S a S2. Toto lanko je ručně vyráběno v Rakousku. Vnitřní lanko je vyrobené z velice odolné lankové oceli. Lanko je mazáno vysoce výkonným tekutým mazivem Interflon na celý život. Délka bowdenu: 87 cm, celková délka lanka: 101,5 cm, průměr drátu: 2 mm, průměr bowdenu: 5 mm, délka koncovky: 12 mm, průměr koncovky: 6 mm, koncovky lanka: 9 x 8 mm / 11 x 6 mm. OEM číslo: 910.8.10.003.2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057237641755 |
| Modely: | Maxi 2-kvalt Automat [ZA50] levotočivý, Maxi S / N 1-kvalt Automat [E50] pravotočivý |
| Značky: | Puch |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Šedé přední brzdové lanko, plně připravené k montáži a určené pro skútr KTM Ponny 2, kompatibilní s tímto typem skútru modelu.
Kvalitní brzdové lanko zadního kola vyrobené v Německu vhodné pro skútr Lohner. V e shopu najdete také mnoho dalších lanek a sad.
Brzdové lanko nožní brzdy pro DKW Hummel Super, Victoria Vicky Standard a Super a Express Super Typ 102. Made in Germany. Mnoho lank a sad pro další DKW.
Zadní brzdové lanko určené pro skútry CPI Popcorn a další čínské dvoutaktní modely. Kompatibilní i s jinými běžnými čínskými dvoutaktními skútry.
Kompletní a připravené k montáži lanko zadní brzdy určené pro Yamaha PW 50 Minicross pro rok výroby od roku 1982 do roku 2002.
Kompletní zadní brzdové lanko nejvyšší kvality pro Puch Monza 4 XL GP. Vyrobeno v Německu. Nabídka lanek a sad pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch a KTM.
Přední brzdové lanko připravené k montáži pro Puch Maxi a další modely. Nabídka lanek a sad pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Simson, Piaggio a Puch.
Brzdové lanko předního kola pro Piaggio Vespa PK 50 80 125 XL Roller 2 Kat. Vyrobeno v Německu a nabízí špičkovou kvalitu.
Nipl pro lanka vhodný pro Tomos NT. Tento nipl je určen k použití s lanky a je kompatibilní s modelem Tomos NT. Vhodný pro Tomos NT.
Tento produkt je přední brzdové lanko vhodné pro Simson Duo 4/1 a Duo 4/2, vyrobené v Německu a poskytující špičkovou kvalitu.
K montáži připravené brzdové lanko pro Zündapp M 25 50 Bergsteiger, KS 50 WC, Super Combinette a C 50 Super. Made in Germany. Dostupná další lanka a sady.
Kompletní zadní brzdové lanko připravené k montáži pro Hercules Saxonette a další, kompletní provedení zadního brzdového lanka připraveného k montáži.
Lanko ruční brzdy pro Kreidler Florett K 54 RSH B, RSH L, Mustang, Mustang Cross a další modely. Další lanka na dotaz. Vyrobeno v Německu.
Zadní brzdové lanko pro Zündapp v špičkové kvalitě, vyrobené v Německu. Vhodné pro mnoho modelů, k dispozici jsou také další lanka a sady.
Přední brzdové lanko MOGA v šedé pro Zündapp Combinette 404 a 405 nabízí precizní montáž, spolehlivý brzdný výkon a dlouhou životnost pro bezpečnou jízdu.
MOGA zadní brzdové lanko v šedé, kvalita z Německa, vhodné pro Solo 712 713 Mofa Moped, číslo dílu 73 00 185. Před koupí ověřte rozměry.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.