Brzdové lanko 2rychlostní připravené k montáži pro Victoria Vicky 4 IV
Kód: MG00084349Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní lanko ruční brzdy
vhodné pro Victoria Vicky 4 s dvourychlostním motorem Moped Mokick.
Vyrobeno v Německu.
Kompletně připraveno k montáži.
Dostupné pro mnoho modelů Zündapp.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057233161752 |
| Univerzální díl: | Ne |
Zadní brzdové lanko pro Zündapp v špičkové kvalitě, vyrobené v Německu. Vhodné pro mnoho modelů, k dispozici jsou také další lanka a sady.
Lanko zadní brzdy, vhodné pro Gilera Stalker. OEM číslo: 561151.
Náhradní lanko zadní brzdy PTFE je vhodné pro skútry Piaggio Zip, Zip RST, Zip SP. Vysoké samomazné vlastnosti materiálu PTFE umožňují velmi dobré klouzání lanka bez nutnosti...
Připravené ruční brzdové lanko pro Zündapp a další, kvalita Made in Germany. Vhodné i pro jiné modely, mnoho lanek a sad k dispozici.
K montáži připravené lanko nožní brzdy pro Puch Cobra GT, GTL a GTS vyrobené v Německu. K dispozici mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Puch.
Lanko nožní brzdy připravené k montáži v špičkové kvalitě. Vyrobeno v Německu. Vhodné pro Victoria Vicky 4 s 3stupňovým motorem, moped, mokick a další.
Vysoce kvalitní zadní brzdové lanko vyrobené v Německu. Pochází ze specializovaného podniku a je k dispozici samostatně nebo v sadě pro konkrétní stroj.
Brzdové lanko špičkové kvality vyrobené v Německu pro Puch Maxi Automatik Mofa. Další lanka a sady v eshopu. Speciální lanka lze vyrobit na poptání.
MOGA přední brzdové lanko v černé barvě. Špičková kvalita vyrobeno v Německu. Vhodné pro Solo 712 a 713 Mofa Moped.
Kvalitní brzdové lanko zadního kola vyrobené v Německu vhodné pro skútr Lohner. V e shopu najdete také mnoho dalších lanek a sad.
Brzdové lanko předního kola vhodné pro Suzuki TS 50 X Mokick i další modely, kde je požadováno brzdové lanko předního kola.
Tento produkt je přední brzdové lanko vhodné pro Simson Duo 4/1 a Duo 4/2, vyrobené v Německu a poskytující špičkovou kvalitu.
Kompletní zadní brzdové lanko připravené k montáži pro Hercules Saxonette a další, kompletní provedení zadního brzdového lanka připraveného k montáži.
Brzdové lanko připravené k montáži pro Puch R 50 V, vyrobené v Rakousku. Vhodné i pro další modely. Mnoho lanek a sad, stačí se zeptat.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Moped Garage Online GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Akazienweg 17 68809 Neulußheim, Germany |
| E-mail : | info@moped-garage.net |