Držák předního blatníku chrom Kreidler
Kód: 28841Detailní popis produktu
Sada držáků předního blatníku, v chromovém provedení, je vhodná na mopedy Kreidler.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4250809508238 |
| Modely: | Mopedy |
| Značky: | Kreidler |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Stopper pro vypínací páku spojky VOCA Racing pro motor AM6 zabraňuje posunu páky, chrání před problémy při řazení, snadná montáž a černý eloxovaný vzhled.
Brzdový pedál alu v červené barvě, vhodný pro Derbi Senda DRD, SM, X. OEM čísla: 865585 / 00H01121021 / 00H01120021.
Stopper spojkové páky VOCA Racing zabraňuje posunu páky, chrání proti problémům se řazením a poškození motoru, snadná montáž a modrý vzhled.
Sada držáků předního blatníku pro Puch Maxi S a N a pro Mofa, Moped i Mokick. Určeno k upevnění předního blatníku na uvedených typech strojů.
Podložka pro Zündapp chrání prostor jezdce i podlahu. Odolává oděru, nečistotám a vlhkosti, má protiskluzovou spodní stranu a přesný tvar.
Přenosová samolepka pro Zündapp KS 50 a Sport Combinette v červené barvě. Kompatibilní s oběma modely značky Zündapp.
Zadní tlumič Malossi RS24, Yamaha T-Max - Patentovaný olejopneumatický zadní tlumič Malossi RS24 pro Yamaha T-Max 500. Tento vynikající, kompaktní a velmi lehký zadní tlumič...
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Samolepka k výročí 50 000 km s logem Zündapp pro nadšence a sběratele. Sada zahrnuje odznak a je ideální pro stylové vylepšení stroje.
Pružina nakopávačky vhodná pro motocykly Honda MT50 a MB50. Spolehlivý díl pro výměnu u těchto modelů. Pasuje na uvedené typy.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motor Minarelli AM6 brání posunu páky, zlepšuje spolehlivost řazení, snadná montáž, červený
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick, určena pro modely z let 1983 až 1985 a pro červené provedení Mokick. Barva červená.
Sada upevňovacích desek pro přední blinkry vhodná pro mnoho modelů Derbi Senda, Aprilia RX a SX a také Gilera SMT a RCR.
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |