Plynové lanko 200cmx1,2mm se soudkem - univerzální
Kód: 49234Detailní popis produktu
Náhradní plynové lanko se soudkem bez bowdenu, je vhodné pro univerzální použití. Průměr: 1,2 mm, délka: 200 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové lanko |
|---|---|
| EAN: | 7421083735598 |
| Univerzální: | Ano |
| Součástky: | Plynové lanko |
| Univerzální díl: | Ano |
Plynové lanko připravené k montáži pro Zündapp Sport Combinette Typ 515. Vyrobené v Evropě odborným výrobcem a ve špičkové kvalitě.
Černý plynový bowden MOGA pro Hercules Supra 2D. Zajišťuje přesné ovládání plynu a kontrolu motoru, je robustní, odolný a snadno se montuje.
Plynové lanko ve špičkové kvalitě připravené k montáži. Vhodné pro Yamaha. Vyrobeno v Japonsku v kvalitě prvovýroby OEM.
Kompletní lanko plynu pro Victoria Vicky 3 první série. Je připravené k montáži, vyrobené v Německu a nabízí špičkovou kvalitu.
Černé plynové lanko pro Puch Cobra GT, GTL a GTS. Zajišťuje přesné ovládání plynu, spolehlivost a dlouhou životnost. Vhodné jako náhradní díl.
Naraku spojkové lanko pro Gilera DNA 50 2T odpovídá originálu. Díky PTFE chodí lehce bez mazání. PTFE lanka nikdy nemažte, maziva škodí.
Kompletní lanko plynu pro Puch Monza 4 SL a M 50 v špičkové kvalitě. Vyrobeno v Německu, žádný levný import. Lanka a sady pro Zündapp, Kreidler, Puch a KTM.
Prémiové plynové lanko pro Piaggio Fly. Má vnitřní kluznou vložku pro trvale lehký chod bez dodatečného mazání. Tyto lanky nemažte.
Vnitřní lanko plynu vhodné pro mnoho modelů mofa a mopedů jako Piaggio Vespa, Ciao a Bravo a další modely. Vyrobeno v Německu.
Prémiová sada plynového lanka Naraku pro Piaggio Sfera 50 do r. 1994. PTFE vložka zajišťuje lehký chod bez mazání. PTFE nikdy nemažte.
Univerzální plynové lanko vhodné pro různé modely Zündapp Mofa, Moped a Mokick. Součástí je seřizovací šroub pro ovladač na řídítkách.
Plynové lanko v prémiové kvalitě pro Rieju RR a Spike 2003 až 2004 Euro 1 s černými chrániči vidlice. Má PTFE vložku pro lehký chod a nemaže se.
Připravené k montáži plynové lanko v top kvalitě pro Puch a další modely. Vyrobeno v Německu, ne levný dovoz. Doporučujeme předchozí dotaz.
PTFE plynové lanko Naraku pro Aprilia RX3, Pegaso 50 a RX50 z let 1995 až 2004. Konstrukce odpovídá originálu. Lehký chod bez mazání. Nemažte.
Připravené k montáži plynové lanko v šedé barvě pro Miele K 52 ročník 1958. Špičková kvalita a výroba v Evropě specializovanou firmou.
Lanko plynu určené pro Suzuki TS 50 X Mokick. Vhodné pro použití s tímto modelem a koncipované tak, aby odpovídalo danému typu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |