Lanko plynu černé 50cc pro KTM Bora, Sachs 501
Kód: MG00084131Detailní popis produktu
Kompletní, k montáži připravené plynové lanko
Vhodné pro KTM Bora Moped s motorem Sachs 501 50 ccm a další modely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové lanko |
|---|---|
| EAN: | 4057233159599 |
| Univerzální díl: | Ne |
Náhradní plynové lanko je vhodné pro stroje Aprilia RS50 z roku 1999-2005. OEM číslo: AP8214236.
Černé plynové lanko pro Puch Cobra GT, GTL a GTS. Zajišťuje přesné ovládání plynu, spolehlivost a dlouhou životnost. Vhodné jako náhradní díl.
Prémiové plynové lanko Naraku pro SYM Fiddle II, Orbit, Symply a X Pro. Lehký chod bez mazání. Mazání může zhoršit funkci.
Náhradní plynové lanko Naraku PTFE s rozdvojkou na olejovou pumpou. Vysoké samomazné vlastnosti materiálu PTFE umožňují velmi dobré klouzání lanka bez...
Kompletní plynové lanko pro Puch P 1 Mofa Moped, vyrobené v Německu ve špičkové kvalitě. K dispozici mnoho lanek a sad pro modely Zündapp.
Plynové lanko pro DKW Hummel Super, Rex 50 Moped 2 Gang a Zweirad Union Victoria. Vyrobeno v Německu firmou MOGA ve špičkové kvalitě.
Kompletní plynové lanko Naraku pro Piaggio Vespa Citta Mofas odpovídá originálu. PTFE vložka zajišťuje lehký chod bez mazání. PTFE nemazat.
Prémiové plynové lanko Naraku pro skútr Peugeot Vivacity 2T od 2008. Má PTFE vložku pro lehký chod bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Plynové lanko vhodné pro modely Tomos A 3 a A 35 Mofa. Produkt je určen pro tyto modely a je s nimi kompatibilní. Použití je určeno pro tyto modely.
Lanko plynu v top kvalitě vyrobené v Německu. Vhodné pro mopedy z 50. a 60. let s motorem Sachs 50 třístupňovým, např. Miele Rixe DKW Göricke.
Plynové lanko špičkové kvality, připravené k montáži. Prvovýrobní kvalita, vyrobeno v Japonsku. Je určeno pro Honda DAX.
Montážně připravené plynové lanko pro Zündapp KS 50 Sport. Vyrobeno v Evropě odborným výrobcem a nabízí špičkovou kvalitu.
Pro Honda MTX 80 HD08: plynové lanko pro přesné a spolehlivé ovládání. Odolné, snadno se montuje a zajišťuje bezpečnou, rychlou reakci motoru.
Černé plynové lanko připravené k montáži, vhodné pro Zündapp KS 50 WC Typ 517. Vyrobeno v Německu, provedení vysoké kvality.
MOGA plynové lanko v černé barvě, špičková kvalita, vyrobeno v Německu, vhodné pro Solo 712 a 713 Mofa Moped. Černé provedení a špičková kvalita.
Vysoce kvalitní plynové lanko Schmitt Premium, je vhodné pro mopedy Puch Maxi P1. Toto lanko je ručně vyráběno v Rakousku. Vnitřní lanko je vyrobené z velice odolné lankové...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Moped Garage Online GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Akazienweg 17 68809 Neulußheim, Germany |
| E-mail : | info@moped-garage.net |