Osa předního kola 209 mm včetně samojistné matice pro Rieju MRT od roku 2011 E4, E5
Kód: 55639Detailní popis produktu
Rozměry:
- Délka osy: cca 209 mm
- Závit osy: M14
- Závit matice: M14 (samojišťovací, šířka klíče 13)
OEM číslo pro porovnání: 000.190.5304
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057237674043 |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick. Vhodné pro ročníky 1983 až 1985, určeno pro černý moped Yamaha DT 50.
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
VOCA Racing samolepky na ráfky v červené barvě dodají agresivní racingový vzhled, chrání před škrábanci, nečistotami, UV a vlhkem.
Bílá průhledná startovní tabulka na vidlici či řídítka pro mofa, moped, mokick a některé motocykly. Od UFO z Itálie. Pasuje na ročníky 1976–1983 nebo po úpravě
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 zabraňuje posunu páky a možnému poškození motoru. Hodí se pro tuning, snadná montáž, fialový.
Černý zadní blatník kompatibilní s Yamaha DT 50 MX a Yamaha DT 80 MX. Vhodný pro tyto modely jako černý zadní blatník. Pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX.
Oranžový doraz páky spojky VOCA Racing brání posunu páky, chrání proti problémům při řazení a poškození motoru, snadná montáž a optický akcent.
Sada kapotáže nádrže pro pravou a levou stranu pro Beta RR 50 a RR 125 LC a R od roku 2021. Nevhodné pro Beta RR 125 T. Barva černá.
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Pokud hledáte to nejlepší pro Váš stroj, tak Malossi je určitě to nejlepší co můžete vybrat. Na detailním popisu tohoto produktu pracujeme, pokud máte dotazy tak nás neváhejte...
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Výborný sportovní zadní tlumič MALOSSI RS24 je vhodný na skútry Gilera / Piaggio Runner, Storm, TPH, Typhoon, Extreme, Liberty, Free, NRG, ZIP, ZIP SP a další....
Vysoce kvalitní černě eloxované víčko nádrže 66HEROES z hliníku s laserovaným logem Puch. Vhodné pro Puch Mofas, např. Maxi S a N. Mírně klenuté.
Černé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem, vhodné pro Solex 3300, 3800 a 5000 s plastovou nádrží. Součástí je odvětrání a těsnicí kroužek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.