Koncovka výfuku ARROW Urban Alu.Dark/C Yamaha X-Max, Tricity 300 E5 2021->
Kód: 53542AKNDetailní popis produktu
Koncovka výfuku Arrow Urban je vyrobená z hliníku a má černou barvu s karbonovým koncem. Tlumič má krásný sportovní vzhled a velice pěkný zvuk. Tento tlumič výfuku je vhodný pro skútry Yamaha X-Max, Tricity 300i E5 od roku výroby 2021. Jedná se o kvalitní koncovku, která dodá extra styl Vašemu skútru a lehce zvedne jeho výkon. Koncovka má menší hmotnost a snadno odnímatelný DB killer. Tato koncovka výfuku lze pouze nasadit na originální svod výfuku, ve spojení s katalyzátorem 11055KZ má výfuk homologaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výfuky pro skútry tuningové |
|---|---|
| Modely: | X-Max 300i 21- E5 [SH14/ BBA] |
| Značky: | Yamaha |
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Koncovka výfuku |
| Výrobce: | Arrow |
Výfuk Turbokit Gmax je vhodný pro Peugeot Django 125 / 150AC 4T od roku 2014 do roku 2020. Jedná se o kvalitní výfukový systém od Španělského výrobce Turbokit. Tento výfuk je...
Výfuk Voca Racing Combat pro ležící motory Minarelli nabízí ručně svařovanou závodní konstrukci, vyšší výkon a ověřená vítězství ve Španělsku
Černý sportovní výfuk pro Peugeot 103 SP a RCX zvyšuje výkon, má precizní zpracování, dává mopedu racingový vzhled a je schválen pro provoz.
Yasuni sportovní výfuk pro Peugeot 103 SP/RCX zlepšuje výkon a dodává mopedu sportovní racing vzhled. Produkt má schvalovací číslo EU.
Výkonný výfuk Yasuni R PRO s červeným koncovým tlumičem pro skútry s motorem Minarelli horizontal zlepšuje odezvu motoru a má evropské osvědčení.
Výfuk Yasuni R pro stojaté motory Peugeot (Buxy Speedake Speedfight). Vhodný pro 70 ccm, funguje i na 50 ccm. Součástí montážní díly a EU homologační číslo.
Yasuni sportovní výfuk pro Peugeot 103 SP/RCX zvyšuje výkon a dodává mopedu sportovní racing vzhled. Výrobek má schválení platné v EU.
Sportovní výfuk Yasuni Carbon pro Peugeot 103 z lehkého hliníku s karbonovým vzhledem zvyšuje výkon v nízkých a středních otáčkách a zlepšuje zrychlení i maximální rychlost.
Výkonný výfuk Yasuni R PRO s červeným koncovým tlumičem pro skútry s motorem Peugeot vertical zlepšuje odezvu a poměr výkonu k hmotnosti a má EU zkušební číslo.
Výfuk Yasuni R PRO s modrým koncovým tlumičem vhodný pro skútr Piaggio. Zlepšuje odezvu motoru a poměr výkon hmotnost. Má schválení EU.
Výkonný výfuk Yasuni R PRO s modrým koncovým tlumičem pro některé motory Peugeot a skútry Derbi. Zlepšuje odezvu a poměr výkon hmotnost. Má EU zkušební číslo.
Vysoce výkonný výfuk R PRO od Yasuni s koncovým tlumičem pro skútry s motorem Minarelli stojatým zlepšuje odezvu a poměr výkonu a hmotnosti a má zkušební číslo EU
Tento výfuk nabízí diskrétně sportovní zvuk a špičkovou kvalitu
Výborný laděný výfuk Yasuni Carrera 10 s černou koncovkou, je vhodný pro motory Minarelli vertical. Co se týče výkonu, Carrera 10 je mezi Yasuni R a Carrera 16. Tento...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.