Černá gumová průchodka Drilastic pro Zündapp Combinette 423 S, Falconette Typ 425
Kód: MG00041453Detailní popis produktu
Drilastic průchodka zapalovacího kabelu v špičkové kvalitě, vyrobeno v Německu, pasuje na Zündapp Combinette 423 S Falconette typ 425, srovnávací č. 258-07.110. Gumy jsou vyrobeny německým specialistou na gumové díly pro jednostopé stroje podle DIN ISO 3302-1.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zapalovací svíčky a cívky |
|---|---|
| EAN: | 4057233100720 |
| Modely: | Mopedy, Super Combinette 50 (433), Super Combinette 50 (433-022), Super Combinette 50 (433-102), Super Combinette 50 (433-151), Super Combinette 50 (429), Falconette 50 (435), Falconette 50 (437-220) |
| Značky: | Zündapp mopedy |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Špičková primární proudová cívka pro napájení zapalovací cívky, vhodná pro Suzuki K 50 Mokick do roku 1978 i další modely.
Černý zapalovací kabel pro dvoutaktní i čtyřtaktní stroje. Dodáván na cívce, vhodný tam, kde je vyžadován zapalovací kabel.
Náhradní zapalovací cívka 6V s 1 pinem, je vhodná pro mopedy Hercules K50, K75, Sachs Prima 2, 3, 4, 5, Zündapp CS, Kreidler a různé Piaggio mopedy.
Kvalitní zapalovací svíčka Bosch pro Zündapp C 50 Sport, Combinette a R 50. Pro dvoukolové stroje s optimálním výkonem a dlouhou životností.
Pro tento produkt momentálně připravujeme popis, který doplníme v blízké době.
Kovová fajfka zapalovací svíčky vhodná pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, KTM, Kawasaki, Suzuki a pro mofa, moped i mokick. Nasazuje se na svíčku.
NGK je špičkový výrobce svíček. Varianta Solid má neodnímatelnou SAE hlavu. 4T od 250 ccm po 6000 km, menší a 2T po 2500 km. Karbon zhoršuje starty.
Pro tento produkt momentálně připravujeme popis, který doplníme v blízké době.
Kondenzátor s kabelem, vhodný pro Piaggio Vespa Ciao, Si, Citta a Bravo Mofa Moped, kompatibilní s uvedenými modely Piaggio Vespa
Zapalovací cívka ve špičkové kvalitě, starší model typu Stefa, vhodná pro mnoho Mofa, Moped a Mokick z padesátých a šedesátých let.
Zapalovací cívka špičkové kvality. Starší model typu Stefa, vhodný pro mnohé Mofa, Moped a Mokick z padesátých a šedesátých let.
Goebel zapalovací cívka pro zapalování Bosch. Vhodná pro Zündapp: Bergsteiger, C 50 Super a Sport, GTS 50, Super a Sport Combinette, R 50.
Goebel fajfka zapalovací svíčky, vyrobeno v Německu. Pro Mofa, Moped a starší motocykly. Není izolovaná, za provozu se jí nedotýkejte.
Zapalovací cívka pro motocykly Honda MT a MB 50 vyrobené do roku 1992. Určena právě pro tyto modely z uvedeného období výroby.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.