Zrcátko Vicma Replica, pravé, Motorhispania Furia, Peugeot XP-6
Kód: VC18714Detailní popis produktu
Zrcátko Vicma Replica, pravé, Motorhispania Furia, Peugeot XP-6 - Skvělou náhradu za drahé originální zrcátko vám přinaší firma Vicma. Zrcátko má samozřejmě homologaci. Zrcátko má levý závit M8. Zrcátko se montuje na pravou stranu. Pasuje i na Motorhispana Furia 50, Peugeot XP6 50 / XPS 50 s motorem AM6. Kód výrobce 233051000018 / 756832Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcátka – OEM |
|---|---|
| EAN: | 8430525037069 |
| Modely: | Furia 50 97-99 (AM6) VTVFU01A, Furia 50 Enduro 00-05 (AM6) VTVFU0C, Furia 50 Max Enduro 06- (AM6) VTVFU1CE20001, Furia 50 Max SM 06- (AM6) VTVFU1CE2, Furia 50 SM 00-05 (AM6) VTVFU0C, XP6 50 (AM6), XPS 50 Enduro 05-06 (AM6) |
| Značky: | Motorhispania, Peugeot |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Pravé zrcátko se závitem M8. Zrcátko je pochromované a je vhodné pro skútry: Piaggio, Vespa LX 50, LX 125/150, LXV 50/125, Liberty 50, Liberty 50/125/200, Liberty RST 50/125/150/.
Levé zrcátko do řídítek bumm pro Zündapp M 25 50 Bergsteiger, KS 50, Super Combinette, Hercules, Kreidler, Miele, DKW, NSU a další. Originálně baleno.
Zrcátko bumm pro motocykly Hercules, Miele, DKW, NSU, Zündapp, Kreidler a Puch i mnoho dalších značek pro upevnění do řídítek.
Zrcátko Vicma Replica, levé, Piaggio X8 - Skvělou náhradu za drahé originální zrcátko vám přinaší firma Vicma. Zrcátko má samozřejmě homologaci. Zrcátko se montuje na levou...
Bumm pravé zrcátko pro vnitřní uchycení do řídítek, univerzálně pasuje na mnoho Mofa, Mokick a Moped značek jako Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch atd.
Zrcátko Bumm pro pravou i levou stranu pro Zündapp KS 80 Super a KS 80 Super Sport. Vhodné i pro další modely, včetně MK a K 50 Super.
Originální pravé zrcátko Piaggio, je v chromovém provedení a je vhodné pro skútry Piaggio Liberty. OEM číslo: CM262702.
Bumm zrcátko pro montáž na řídítka, vhodné na levou i pravou stranu. Univerzální pro mnoho Mofa, Mokick a Moped značek. Ploché sklo.
Pravé nerezové zrcátko od prvovýrobce bumm pro Kreidler Florett RS a RMC a případně vhodné pro různé mopedy Hercules Puch a Zündapp Moped Mokick.
Plochá chromovaná řídítka pro různé mopedy a malé stroje, včetně modelů Kreidler a značek Zündapp, Hercules, Puch a Simson. Druhá jakost.
Levé nerezové zrcátko od výrobce prvovýbavy bumm pro Kreidler Florett RS a RMC a může pasovat i na vybrané mopedy Hercules Puch a Zündapp.
Zrcátko na levou i pravou stranu se závitem M10. Zrcátko je vhodné pro KTM EXC, SMC, SXC, Beta RR, HM-Moto CRE.
Zrcátko s objímkou na řídítka pro levou i pravou stranu. Sklo zmenšuje obraz. Pro mnoho mopedů z 50. až 80. let, např. Zündapp, Kreidler či Puch.
Náhradní levé zrcátko, je vhodné pro stroje Generic Trigger, Explorer, KSR Moto, Ride a Keeway.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.