Zrcátko Vicma Replica, pravé, levý závit M8, Honda X8R, SFX, SH50 od r.v. 96
Kód: VC16165Detailní popis produktu
Skvělou náhradu za drahé originální zrcátko vám přinaší firma Vicma. Zrcátko má samozřejmě homologaci. Zrcátko má levý závit M8. Zrcátko se montuje na pravou stranu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcátka – OEM |
|---|---|
| EAN: | 8430525033092 |
| Modely: | SFX 50 [AF37], SH 50 Scoopy [AF40], X8R 50 S/X SZX50 [AF49] |
| Značky: | Honda |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Pochromované náhradní zpětné zrcátko pro skútry Vespa Primavera a Sprint. Určeno pro levou stranu řídítek. Má platné schválení v EU.
Zrcátko Bumm pro levá řídítka pasuje na mofa a mopedy z 50., 60. a 70. let Zündapp, Kreidler, Hercules, Miele, DKW, NSU, Horex, Puch, Gritzner.
Chromované náhradní zpětné zrcátko pro montáž vpravo na řídítka. Vhodné pro Vespa Primavera a Sprint. Má zkušební číslo platné v EU.
Nabízíme náhradní levé zrcátko vhodné pro modely Piaggio MP3. Jedná se o originální náhradní díl Piaggio určený pro tento model.
Bumm zrcátko pro montáž na řídítka, vhodné na levou i pravou stranu. Univerzální pro mnoho Mofa, Mokick a Moped značek. Ploché sklo.
Kulaté zpětné zrcátko s černým dílem a vyměnitelným sklem. Vhodné vlevo i vpravo pro Simson S50 S51 S53 S70 S83 SR50 SR80 KR51/2.
Levé zrcátko Bumm v matné černé pro Zündapp CS a CX a Hercules K 50 Ultra 3. Vhodné i pro MK a K 50 Super. Originální díl, žádná imitace.
Bumm pravé zrcátko pro vnitřní uchycení do řídítek, univerzálně pasuje na mnoho Mofa, Mokick a Moped značek jako Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch atd.
Jedná se o originální náhradní díl PIAGGIO v prvotřídní kvalitě. OEM - CM174505
Pravé náhradní zrcátko vhodné pro Gilera GP 800. Jedná se o originální náhradní díl Piaggio. Originální Piaggio zrcátko pro Gilera GP 800.
Pravé vnitřní zrcátko do řídítek bumm pro Zündapp, Kreidler, Hercules a další. Kompatibilní i s NSU, DKW a Miele. Ověřeno vytrvalostním testem.
Pochromované levé zpětné zrcátko v klasickém stylu. Špičková kvalita Cuppini z Itálie. Univerzální pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch a Simson.
Pravé zrcátko v chromovém provedení má průměr 125mm a je vhodné pro Vespa PX 125, 150, 200.
Zrcátko na levou i pravou stranu se závitem M10. Zrcátko je vhodné pro Vespa PK 50 XL, PK 125 XL, PK 125 ETS. OEM číslo: 808567.
Originální pravé zrcátko Piaggio, je v chromovém provedení a je vhodné pro skútry Piaggio Liberty. OEM číslo: CM262702.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.