Zrcátko Vicma Replica, levé, Yamaha Cygnus 125 do r.v. 00
Kód: VC19589Detailní popis produktu
Zrcátko Vicma Replica, levé, Yamaha Cygnus 125 do r.v. 00 - Skvělou náhradu za drahé originální zrcátko vám přinaší firma Vicma. Zrcátko má samozřejmě homologaci. Zrcátko má pravý závit M10. Zrcátko se montuje na levou stranu. Kód výrobce 4NB-26280-00Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcátka – OEM |
|---|---|
| EAN: | 8430525003101 |
| Modely: | Flame XC125 F -03 5MJ, Cygnus XC125 F 4T AC 00-03 E1 [SE03/ 5MJ] |
| Značky: | MBK, Yamaha |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Levé černé zrcátko Vespa GTS Notte originální náhradní díl Piaggio dodá skútru elegantní vzhled jako náhrada za chromovaná tovární zrcátka
Kulaté zpětné zrcátko s černým dílem a vyměnitelným sklem. Vhodné vlevo i vpravo pro Simson S50 S51 S53 S70 S83 SR50 SR80 KR51/2.
Kulaté zpětné zrcátko v retro stylu s průměrem 120 mm a pravostranným závitem M8. Zrcátko je vyrobené v Německu.
Náhradní sada zrcátek na levou i pravou stranu, je vhodná pro skútry Niu N1S.
Pravé zrcátko Bumm v matné černé. Vhodné pro Zündapp CS a CX a Hercules K 50 Ultra 3 a další modely jako MK a K 50 Super. Originální díl, žádné imitace.
Levé zrcátko do řídítek bumm pro Zündapp M 25 50 Bergsteiger, KS 50, Super Combinette, Hercules, Kreidler, Miele, DKW, NSU a další. Originálně baleno.
Pravé vnitřní zrcátko do řídítek bumm pro Zündapp, Kreidler, Hercules a další. Kompatibilní i s NSU, DKW a Miele. Ověřeno vytrvalostním testem.
Bumm zrcátko s objímkou na řídítka, montáž vlevo i vpravo, pro mnoho mopedů ze 70., 80. a 90. let, např. Zündapp, Kreidler, Hercules, DKW, Puch, KTM, s chromovanou tyčí.
Zrcátko Vicma Replica, levé, Honda PCX 125-150ccm / CRF 250ccm - Skvělou náhradu za drahé originální zrcátko vám přinaší firma Vicma. Zrcátko má samozřejmě homologaci. Zrcátko...
Pochromované zrcátko pro levou stranu vhodné pro Vespa LX jako originální náhradní díl značky Vespa. Originální díl pro Vespa LX.
Pochromované levé zpětné zrcátko v klasickém stylu. Špičková kvalita Cuppini z Itálie. Univerzální pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch a Simson.
Pravé zrcátko v černé barvě je na šrouby M8. Zrcátko je vhodné pro Aprilia Leonardo 125, 250, 300. OEM čísla: AP8102866 / AP8104864.
Italský výrobce dílů pro motocykly a skútry poskytuje širokou škálu náhradních dílů. Od startérů, brzdových lanek, pístních kroužků, volnoběžek startéru RMS nabízí vše, co může...
Sada zpětných zrcátek pro skútry Kymco Super 8 a Agility RS. Lze je použít také na jiné modely skútrů, pokud jsou kompatibilní.
Zrcátko s objímkou na řídítka pro levou i pravou stranu. Sklo zmenšuje obraz. Pro mnoho mopedů z 50. až 80. let, např. Zündapp, Kreidler či Puch.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.