Zrcátko Vicma, pravé / levé, Chrom, M10
Kód: VC24867Detailní popis produktu
Univerzální zrcátko od firmy Vicma. Zrcátko se montuje na levou a pravou stranu. Zrcátko má průměr 105 mm. S pravým závitem 10 mm a adaptérem s levým závitem 10 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcátka Styling |
|---|---|
| EAN: | 8430525100329 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Levé chromové zrcátko s průměrem 125mm a závitem M10. Zrcátko je vhodné pro Vespa Classic, LML Star.
Adaptér na zrcátko, který má levý závit M10 na řídítko a pravý závit M10 na zrcátko, vhodný například pro Yamaha, MBK.
Moto Nostra sada zrcátek s koncovkami řídítek v černé matné barvě. V balení jsou adaptéry pro různé řídítkové trubky. Platné schválení v EU.
Hliníkové zrcátko na konec řidítka Highsider Victory v černé barvě. Lze namontovat na řídítka 22 mm a 25,4 mm.
Adaptér na zrcátko, který má pravý závit M8 na řídítko a pravý závit M10 na zrcátko.
Náhradní díly od značky CIF jsou vždy v perfektní kvalitě. Tato firma se specializuje především na náhradní díly na motory Piaggio a náhradní díly na staré Vespy se řazením....
Univerzální sada kulatých zrcátek v černé barvě o délce 220mm. Zrcátka mají pravý a levý závit M8. Zrcátko jde výškově nastavit podle potřeb.
Černé zrcátko bumm s objímkou na řídítka, použitelné vlevo i vpravo. Pro Mofa, Mokick a Moped Zündapp, Kreidler, Puch atd. Matná černá, zmenšující sklo.
Moto Nostra sada zrcátek s koncovkami řídítek v matné černé barvě. V balení jsou adaptéry pro různé řídítkové trubky. Platné zkušební číslo EU.
Pravé zrcátko vhodné pro Yamaha DT 80 M, MX, LC 1, LC 2. Pasuje na DT 125 až DT 400, RD 50 až 400 a XT 250 až 500.
Levé sklopné zrcátko s objímkou na řídítka ATV, Supermoto.
Zrcátko Flash v karbonovém provedení je na pravou stranu. Zrcátko má krátký závit M8 a je včetně závitového adaptéru. Plocha zrcadla: 130x68 mm.
Pravé sklopné zrcátko se závitem M10 a objímkou na řídítka ATV, Supermoto.
Levé zrcátko Sport v bílé barvě má krásný oválný tvar a závodní vzhled. Díky dodávanému adaptéru lze namontovat na závit M8 i M10.
Levé zrcátko Sport v černé barvě má krásný oválný tvar a závodní vzhled. Díky dodávanému adaptéru lze namontovat na závit M8 i M10.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.