Zátka převodového oleje STR8 New-Style, Minarelli
Kód: STR-560.63/BL STR-560.63/RE Zvolte variantuDetailní popis produktu
Zátka převodového oleje STR8 New-Style - různé barvy - Kosmetický doplněk od STR8 pro zdokonalení vzhledu Vašeho skútru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 8005361146543 |
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Samolepka s nápisem Zweitakt Öl vhodná pro modely Honda MT 5, MT 8, MT 50, MT 80 a modely Honda MB 5, MB 8, MB 50, MB 80.
Výborný sportovní zadní tlumič MALOSSI RS24 je vhodný na skútry Gilera / Piaggio Runner, Storm, TPH, Typhoon, Extreme, Liberty, Free, NRG, ZIP, ZIP SP a další....
Vidlice Malossi F37R, Gilera Runner - Bombastická vidlice pro Gileru Runner včetně Brzdového kotouče. Na vidlici si můžete nastavit praktcky vše, technologie odpovídá...
Stopper spojkové páky VOCA Racing zabraňuje posunu páky, chrání proti problémům se řazením a poškození motoru, snadná montáž a modrý vzhled.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 chrání před problémy při řazení, snadno se montuje a zároveň vizuálně zvýrazní moped
Dvoudílná sada fóliových samolepek Hercules na nádrž pro Hercules K 50, K 125, MK 3 a MK 4 včetně variant. Černá s bílým písmem, lesklý povrch.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Pozlacené hliníkové custom víčko nádrže s laserovaným logem 66HEROES. Vhodné pro Puch Mofas, například Puch Maxi S a N.
Zelený eloxovaný doraz VOCA Racing pro vypínací páku spojky na motoru AM6 zabraňuje posunu páky, chrání řazení a motor, snadná montáž, vhodný pro tuning.
Sada červených transferových samolepek na nádrž a rám pro Puch Maxi S a N, Mofa a Moped. Samolepicí, přesně padnou, odolné a vhodné pro věrnou renovaci.
Černý zadní blatník kompatibilní s Yamaha DT 50 MX a Yamaha DT 80 MX. Vhodný pro tyto modely jako černý zadní blatník. Pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX.
8dílná sada kapotáže v černé barvě pro Piaggio MP3, modely 2008 až 2012. Obsahuje čelní, boční, vnitřní díly a zadní kryt.
Vysoce kvalitní kryt klaksonu Iron Cross od Drag Specialties s chromovanou mřížkou pro Harley Davidson od roku 91 Big Twin a XL s uchycením mezi válci
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.