Zapalování OEM, Vespa / Piaggio 125 - 150 ccm 4T
Kód: PI58059RDetailní popis produktu
Originální zapalování včetně statoru a rotoru, je vhodné pro skútry Vespa ET4, LX, LXV, S, GT, GT L a pro motory Piaggio Leader 125 až 150ccm 4T AC/LC. OEM číslo: 58059R.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zapalování, náhrada originálu |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Zapalování |
| Výrobce: | Piaggio |
Kontakty přerušovače značky Bosch v špičkové kvalitě, vhodné pro malý motocykl Zündapp KS 50 a další podobné stroje a modely.
Stator pro alternátor s dvanácti cívkami určený pro stroje vybavené motorem Minarelli AM6 v provedení Euro4 i Euro5 obou těchto verzí.
Světelná cívka vhodná pro Kreidler Flory a Florett, Zündapp CS GTS KS ZD CX Hai Combinette C 50, Puch Maxi, Hercules Prima 1 až 5 a MK.
Stator alternátoru vhodný a kompatibilní pro modely Keeway Cruzer, Elvis a Alex 50 s motorem Euro 4 a rychlostí 45 km/h.
Kompletní zapalování vhodné pro Zündapp Automatic Mofa Typ 444. Obsahuje zapalovací kotvu s cívkami, kondenzátorem a kontaktem a pravotočivý setrvačník.
Náhradní základní deska zapalování vhodná pro Minarelli AM6. Slouží jako náhrada za původní součást a je určena pro uvedený model.
Kompletní sada alternátoru pro skútry se čtyřtaktním motorem. Obsahuje klíčové součásti a je nabízena ve verzi s omezenou rychlostí.
Světelná cívka vhodná pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, KTM, Mofa, Moped, Mokick a mnoho dalších značek a modelů a typů.
Špičková světelná cívka pro napájení zapalovací cívky. Vhodná pro Suzuki K 50 Mokick z let 1979 až 1982 a další modely.
Základní deska zapalování s osazenými součástmi, včetně zapalovací cívky, kontaktu, kondenzátoru a světelné cívky, pro Puch Maxi S N Mofa Moped.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Piaggio & C. SpA |
|---|---|
| Adresa : | Viale Rinaldo Piaggio 25 56025 Pontedera, Italy |
| E-mail : | info@piaggiogroup.com |