Zajišťovací podložka ocelová M12 pro Kreidler, Florett LF, LH, RM, RMC
Kód: MG00009383Detailní popis produktu
Zajišťovací plech pastorku pro M12, vhodný pro Kreidler Florett LF, LH, RM, RMC s 3- nebo 4rychlostním motorem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 7421082129541 |
| Modely: | RMC D125, RMC E50 4T, RMC F125, Florett RS-GS (K54/503) 1980 |
| Značky: | Kreidler |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Bílá kapotáž světlometu vhodná pro Honda MT 5 a MT 8 Mokick. Určena pro lehké motocykly i pro další modely.
Sportovní kryt kokpitu pro Zündapp GTS 50 a KS 50 typ 517 chrání přístroje a přesně sedí. Odolný materiál drží klasický vzhled a zlepšuje ovládání.
Černá zástěrka s upevňovacím plechem pro Velo Solex Mofa Moped, určená na přední blatník. Černé provedení a upevňovací plech pro použití na předek.
Podložka pro Zündapp chrání prostor jezdce i podlahu. Odolává oděru, nečistotám a vlhkosti, má protiskluzovou spodní stranu a přesný tvar.
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Sada gumových stupaček vhodná pro Peugeot Fox Mokick. Vhodná sada stupaček z gumy pro Peugeot Fox Mokick pro použití. Na tento model.
Malá guma na nosič od Bibia. Nastavitelná s háčky. Univerzálně pasuje na různé mopedy jako Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, KTM a další.
Nálepka Zündapp k jubileu 100 000 km pro milovníky nabízí kvalitní zpracování. Součástí je i pin. Autentický design dodá originální vzhled.
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
Zadní blatník v bílé barvě pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX. Vhodné jako náhradní díl pro uvedené modely.
Samolepka na blatník je určena pro motocykly Puch MS, MV, VS a DS 50 vyráběné od roku 1962 a hodí se pro tyto modely.
VOCA Racing samolepky na ráfky v červené barvě dodají agresivní racingový vzhled, chrání před škrábanci, nečistotami, UV a vlhkem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.