Zadní tlumič Stage6 R/T Replica 285mm Yamaha Aerox / MBK Nitro
Kód: S6-14616603Detailní popis produktu
Výborný nastavitelný zadní tlumič Stage6 R/T Replica, o délce 285mm, je vhodný na skútry Yamaha Aerox, MBK Nitro, Peugeot Speedfight 1 a 2. Tento krásný tlumič má nastavitelné předpětí pružiny pomocí matky, odskok je nastavitelný na spodním uložení. Tlumič byl vyvinut pro sportovní street použití, ale lze jej použít i pro závodění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4051272265310 |
Vysoce kvalitní černě eloxované víčko nádrže 66HEROES z hliníku s laserovaným logem Puch. Vhodné pro Puch Mofas, např. Maxi S a N. Mírně klenuté.
Stopper pro vypínací páku spojky VOCA Racing pro motor AM6 zabraňuje posunu páky, chrání před problémy při řazení, snadná montáž a černý eloxovaný vzhled.
Kryt tachometru pro modely Zündapp KS 50, GTS 50 a C 50 z černého plastu spolehlivě chrání přístroj a zajišťuje bezpečnou montáž.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 chrání před problémy při řazení, snadno se montuje a zároveň vizuálně zvýrazní moped
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Guma na nosič od Bibia, nastavitelná s háčky na obou stranách. Univerzálně pasuje na různé mopedy Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson a další.
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Samolepka na blatník je určena pro motocykly Puch MS, MV, VS a DS 50 vyráběné od roku 1962 a hodí se pro tyto modely.
Malá guma na nosič od Bibia. Nastavitelná s háčky. Univerzálně pasuje na různé mopedy jako Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, KTM a další.
Vysoce kvalitní kryt klaksonu Iron Cross od Drag Specialties s chromovanou mřížkou pro Harley Davidson od roku 91 Big Twin a XL s uchycením mezi válci
Zadní tlumič Malossi RS24, Yamaha T-Max - Patentovaný olejopneumatický zadní tlumič Malossi RS24 pro Yamaha T-Max 500. Tento vynikající, kompaktní a velmi lehký zadní tlumič...
VOCA Racing samolepky na ráfky v červené barvě dodají agresivní racingový vzhled, chrání před škrábanci, nečistotami, UV a vlhkem.
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
8dílná sada kapotáže v černé barvě pro Piaggio MP3, modely 2008 až 2012. Obsahuje čelní, boční, vnitřní díly a zadní kryt.
Kryt nahrazuje startér a uzavírá otvor, chrání skříň motoru před nečistotami a vlhkostí a zlepšuje vzhled zvýrazněním sportovního designu. Černý
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |