Zadní tlumič MALOSSI RS24/10, YAMAHA Aerox, MBK Nitro
Kód: M4613081Detailní popis produktu
Špičkový závodní zadní tlumič MALOSSI RS24/10 je vhodný pro stroje YAMAHA Aerox, MBK Nitro a má délku 315mm. Tento nový tlumič je navržen a vyroben speciálně pro závodění a je na vrcholu tuningových tlumičů pro skútry. Byl navržen na základě dat poskytnutých přímo technickým oddělením Paioli a Malossi a následně byl dlouhodobě testován na italských závodních tratích. Tyto tlumiče mají externí expanzní nádrž pro kapalinu, která v něm pracuje. Tlumič je plně nastavitelný a lze přizpůsobit jakýmkoliv podmínkám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlumiče, Tlumiče Malossi |
|---|---|
| EAN: | 4260088517258 |
| Výrobce: | Malossi |
Nastavitelné chromované tlumiče zvyšují jízdní komfort a stabilitu, umožní přizpůsobit tvrdost podle zatížení a dodají motocyklu elegantní vzhled.
Sada tlumičů Twin PRO X od YSS ve vyhotovení chrom a bílé barvě vhodná pro modely Simson S50 a S51 a pro mopedy Kreidler.
Nastavitelné sportovní tlumiče špičkové kvality z Itálie pro mnoho modelů Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch. Součástí jsou obě sady pouzder.
Sada dvou kusů nastavitelných tlumičů vhodná pro Zündapp GTS 50, C 50 Sport, KS 50 a další uvedené modely Zündapp.
Pneumaticky nastavitelná sada zadních plynových tlumičů pérování pro Simson KR51/2, S50, S51, S70, SR4-3, SR4-4, SR50 a SR80.
Kvalitní náhradní tlumič za Váš poškozený nebo již nefunkční originál. Prvotřídní kvalita od výrobce, který pro mnoho značek skútrů vyrábí tlumiče jako originální...
Sada nastavitelných sportovních tlumičů špičkové kvality z Itálie. Vhodná pro Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch i pro Mofa, Mokick a Moped. Včetně pouzder.
Náhradní levný tlumič pro Kymco vertical o délce 275mm. Tlumič má černou pružinu a jedná se o solidní náhradní tlumič.
Zadní chromové náhradní tlumiče pro moped a skútry. Délka: 240mm Oko pro upevnění: 10mm (4x redukční pouzdro na 8mm součástí) Průměr tlumiče: 50mm
Sada dvou kusů tlumičů vhodná pro modely Zündapp ZD ZR ZA A X ZS a stejně tak pro Hercules Prima a značky DKW KTM a Rixe.
Náhradní černý tlumič, je vhodný pro motory Kymco horizontal. Délka tlumiče je 295mm.
Sada tlumičů pro Yamaha FS1 s chromovaným povrchem pro odolnost a atraktivní vzhled. Uzavřený systém zajišťuje spolehlivé tlumení, komfort a stabilitu.
Sada Ruikai sportovních tlumičů s černou pružinou, vhodná pro Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch Mofa a Moped Mokick i další modely.
Sada 2 sportovních tlumičů s vnější pružinou v šedé barvě, vhodná pro Puch, Zündapp Bergsteiger M 25 M 50, Hercules, Miele, DKW, KTM Rixe, Kreidler a další.
Sada dvou uzavřených tlumičů s chromovanými pouzdry vhodná pro Mofa, Moped a Mokick, např. Puch Maxi S, Zündapp, Kreidler, Hercules.
Guma tlumiče vhodná pro značky Kreidler, Puch a Zündapp. Určena pro použití u těchto značek pro ty, kteří potřebují tuto gumu tlumiče.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Malossi S.p.a. |
|---|---|
| Adresa : | Via Roma 118 40012 Calderara di Reno, Italy |
| E-mail : | info@malossi.com |