Zadní tlumič Forsa, Yamaha X-Max 125, 250 10-12
Kód: 32158Detailní popis produktu
Kvalitní náhradní tlumič za Váš poškozený nebo již nefunkční originál. Prvotřídní kvalita od výrobce, který pro mnoho značek skútrů vyrábí tlumiče jako originální díl.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlumiče |
|---|---|
| EAN: | 4250809532615 |
| Modely: | X-Max 125i 10-12 [SE54/ 39D] |
| Značky: | Yamaha |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada sportovních progresivních tlumičů ve stříbrné barvě pro Zündapp GTS C 50 Sport KS 50 typy 517 529 530 i pro Hercules Kreidler a Puch Mofa a Moped
Vysoce kvalitní sada náhradních tlumičů Carbone pro Vespa ET3 od roku 1980. Standardní modely jsou o něco tužší a skvěle nahrazují opotřebené.
Chromové sportovní tlumiče s hydraulickým tlumením a pěti stupni nastavení, vhodné pro Honda MB, MT, Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch a další modely.
Sada IMCA tlumičů v špičkové kvalitě, vyrobená v Itálii. Vhodná pro Zündapp Bergsteiger M 25 a M 50. Pouzdra jsou součástí balení.
Chromovaná sada tlumičů pro Yamaha FS 1 Mokick v provedení replika ve špičkové kvalitě, určeno pro tento model.
Opravná sada zadních tlumičů pro Puch MS, VS, DS, MV, Florida a Alabama. Obnoví účinnost a stabilitu, prodlouží životnost a zvýší bezpečnost a komfort.
Twin PRO-X je cenově výhodný pár náhradních tlumičů od značky YSS. Předpětí pružiny tlumiče lze snadno nastavit pomocí dodaného nástroje. Díky progresivnímu tlumení výrobce...
Sada tlumičů IMCA v černé barvě s chromovanými pouzdry. Vhodné pro Zündapp, Hercules, Kreidler Flory, Puch Mofa a Moped. Vyrobeno v Itálii.
Sada dvou tlumičů vhodná pro Zündapp ZD, ZR, ZA, A, X a ZS. Určená k použití u modelů s těmito označeními, dodávána jako dvojice kusů.
Čep tlumiče vhodný pro Kreidler Mofa Mokick. Určen k montáži na Kreidler Mofa Mokick a kompatibilní s jejich tlumičem, aby vyhovoval požadovanému použití.
Sada černých tlumičů v top kvalitě, vhodná pro sportovní jízdu a pro Kreidler Flory, Zündapp, Hercules, Puch, Simson, Miele, DKW a NSU.
Sada dvou černých zadních tlumičů IMCA s chromovanými pouzdry, vhodná pro Kreidler Florett K54 Eiertank Moped Mokick. Špičková kvalita z Itálie.
Sada dvou tlumičů IMCA s chromovými kryty pro Kreidler Florett K54 Eiertank, mechanické ne hydraulické, kryt kratší než u originálu
Gumové pouzdro tlumiče vhodné pro Kreidler Florett Eiertank RS RMC LF LH TM. V balení je pouze gumové pouzdro bez ocelových pouzder.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.