Zadní tlumič Forsa, Piaggio Beverly RST 125, 300 4T 4V 2010-
Kód: 32172Detailní popis produktu
Kvalitní náhradní tlumič za Váš poškozený nebo již nefunkční originál. Prvotřídní kvalita od výrobce, který pro mnoho značek skútrů vyrábí tlumiče jako originální díl.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlumiče |
|---|---|
| EAN: | 4250809532752 |
| Modely: | Beverly 125 ie 4V RST 10-15 [ZAPM69100], Beverly 300 ie 4V RST 10-16 [ZAPM69200], Beverly 300 ie 4V S 10-16 [ZAPM69200] |
| Značky: | Piaggio |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada dvou tlumičů s chromovanými kryty v šedé pro Kreidler Florett K54 Eiertank. Mechanické tlumení, kratší kryt než originál. Kvalita, vyrobeno v Itálii.
Sada nastavitelných tlumičů v černé a chromu, ve špičkové kvalitě, vhodná pro Kreidler Flory, Zündapp, Hercules, Puch a podobné modely.
Pneumaticky nastavitelná sada zadních plynových tlumičů pérování pro Simson KR51/2, S50, S51, S70, SR4-3, SR4-4, SR50 a SR80.
IMCA sada tlumičů s chromovými pouzdry je vhodná pro modely Zündapp, Hercules, Kreidler Flory a Puch a také pro mnoho dalších modelů.
Tlumič vhodný pro Beta RR 50 LOW nebo pro záměrné snížení motocyklu. Umožní nižší výšku sedla při zachování spolehlivého tlumení.
Sada dvou kusů tlumičů vhodná pro modely Zündapp ZD ZR ZA A X ZS a stejně tak pro Hercules Prima a značky DKW KTM a Rixe.
Sada tlumičů univerzálně vhodná pro mnoho mopedů a značek jako Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, DKW, Victoria a další.
Sada zadních tlumičů IMCA v chromu a šedé, nastavitelné, pro Zündapp GTS C 50 Sport i různé Hercules, Kreidler a Puch. Vyrobeno v Itálii.
Nastavitelné sportovní tlumiče špičkové kvality z Itálie pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, DKW, Rixe, Sachs, KTM Mofa, Moped a Mokick.
Sportovní chromovaný tlumič s černou pružinou a hydraulickým tlumením, vhodný pro Zündapp, Hercules, Kreidler a Puch Mofa i Moped.
Chromovaná sada tlumičů pro Yamaha FS 1 Mokick v provedení replika ve špičkové kvalitě, určeno pro tento model.
Tlumiče BGM PRO SC patří k nejlepším pro skútry. Nabízejí citlivou odezvu, stabilitu a široké nastavení. Dostupné v sérii Sport a Competition s EU schválením.
Sada dvou kusů nastavitelných tlumičů vhodná pro Zündapp GTS 50, C 50 Sport, KS 50 a další uvedené modely Zündapp.
Sada nastavitelných sportovních tlumičů špičkové kvality z Itálie. Vhodná pro Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch i pro Mofa, Mokick a Moped. Včetně pouzder.
Sada dvou tlumičů vhodná pro Zündapp ZD, ZR, ZA, A, X a ZS. Určená k použití u modelů s těmito označeními, dodávána jako dvojice kusů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | FORSA ENTERPRISE. Co Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Jing Chung Ro., Yung Kang Industrial Park 6 710 Tainan City, Taiwan |
| E-mail : | info@forsa-mdi.com |