Zadní kapotáž pro Beta RR 50 2021- černá
Kód: 55675Detailní popis produktu
Barva: černá
OEM číslo pro srovnávací účely: 043.43.004.00.59
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057237674135 |
| Modely: | RR 125 Enduro 4T LC 21- E5, RR 125 Motard 4T LC 21- E5, RR 50 Enduro 21- (AM6) E5, RR 50 Enduro Racing 21- (AM6) E5, RR 50 Enduro Sport 21- (AM6) E5, RR 50 Motard 21- (AM6) E5, RR 50 Motard Sport 21- (AM6) E5, RR 50 Motard Track 21- (AM6) E5 |
| Značky: | Beta |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Kryt pro otvor airboxu z kovu legovaného zinkem vhodný pro Puch Maxi. Zcela zakrývá sací otvor na rámu.
Matně černá kyvná vidlice pro Simson z kvalitního hliníku. Zvyšuje tuhost a ovladatelnost, vhodná pro tuningové motory. Součástí jsou napínáky řetězu
Držák světlometu pro Simson S50, S51 a S70 bez montážního materiálu. Úhelník z pozinkované oceli vhodný jako náhrada pro kulaté lampy.
4dílná sada kapotážních dílů z plastu vhodná pro MBK Booster a Yamaha BWs vyrobené do roku výroby 2004 v černé lesklé barvě.
1K plnič a základ ve spreji s antikorozní ochranou a výbornou přilnavostí, vhodný pro bodové opravy a lakování dílů. Prodej od 18 let. Nebezpečí.
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Podložka na řadičky pro nepřímé řazení čtyř a pětistupňových motorů. Pasuje na Kreidler Florett RS K54/53. Originální náhradní díl Kreidler.
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Hřídel spojky pro Puch E50 s automatickou převodovkou. Vhodná pro Puch Maxi S, N, Strada, Supermaxi LG1 a Maxi Plus. OEM Puch 349.3.12.028.1
Osa předního kola s maticí vhodná pro motocykly Rieju MRT modely E3 z let 2006 až 2010.
Sada pro boční kryt Kreidler Flory MF a MP s potřebnými šrouby. Usnadňuje montáž a údržbu, drží pevně a pomáhá zachovat vzhled i funkčnost.
Blatník s LED zadním světlem a brzdovou funkcí. Vhodný pro řadičky a Supermoto. Transparentní sklíčko s červenou LED. Má platné zkušební číslo v EU.
Typový štítek rámu vhodný pro modely Hercules K 50, SB Sport Bike, Lastboy, M a MK 1 až 4. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
3dílná sada blatníků pro Yamaha X-Max 125 a 300 od roku 2023. Obsahuje přední blatník, pravou a levou vzpěru. Barva lesklá černá.
Leštěný hliníkový upínací třmen na blatník Venandi pro Simson S50 S51 a S70. Balení odpovídá produktovému obrázku. OEM číslo pro srovnání 207431.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.