Výstelka kufru pod sedlem, Vespa GTS, GTS Super, GTV, GT 60, GT L 125-300cm
Kód: MV621155Detailní popis produktu
Krásná výstelka kufru pod sedlo, je vhodná pro skútry Vespa GTS, GTS Super, GTV, GT 60, GT L 125-300cm. Polstrování je prošívané a v krásné černé kožence. Tato výstelka zároveň slouží jako ochrana helmy proti odření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Výstelka kufru pod sedlem |
| Výrobce: | ST |
Velice kvalitní zadní tlumič MALOSSI RS1 je vhodný pro stroje YAMAHA Aerox, MBK Nitro a má délku 315mm. Tato řada tlumičů se zrodila díky touze firmy Malossi nabídnout...
Zelený eloxovaný doraz VOCA Racing pro vypínací páku spojky na motoru AM6 zabraňuje posunu páky, chrání řazení a motor, snadná montáž, vhodný pro tuning.
Přední nerezový blatník univerzálně vhodný pro mnoho Mofa, Moped a Mokick jako Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch a Simson. Bez otvorů, lze je doplnit.
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Černý nášlap vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 2008 až 2017. Pasuje na verze s dvoutaktním i čtyřtaktním motorem.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motor Minarelli AM6 brání posunu páky, zlepšuje spolehlivost řazení, snadná montáž, červený
Nastavitelné stupačky Voca Racing univerzální pro malé stroje. Extrémně robustní a stabilní, posuv dozadu pro lepší posed a větší náklon v zatáčkách.
Vidlice Malossi F37R, Gilera Runner - Bombastická vidlice pro Gileru Runner včetně Brzdového kotouče. Na vidlici si můžete nastavit praktcky vše, technologie odpovídá...
Bílá obdélníková startovní tabulka Maier vyrobená v USA. Univerzálně vhodná pro Mofa, Moped, Mokick, motocykly, Twin Shock, GS, Enduro a Cross.
Černá dvoudílná sada krytů pro Zündapp C 50 Sport, GTS 50 a KS50 přesně pasuje, chrání rám před nečistotami a vlivy a zachovává originální vzhled.
Sada držáků předního blatníku pro Puch Maxi S a N a pro Mofa, Moped i Mokick. Určeno k upevnění předního blatníku na uvedených typech strojů.
Kryt tachometru pro modely Zündapp KS 50, GTS 50 a C 50 z černého plastu spolehlivě chrání přístroj a zajišťuje bezpečnou montáž.
Přední osa s maticí, pasuje na Rieju MRT od roku 2011, modely konkrétně E4 a E5, kompatibilní s těmito verzemi a ročníkem výroby.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.