Výfuk Voca Cross 80/90 ccm pro Derbi DRD Pro

Kód: VCR-RD37193
7 332 Kč 6 060 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení
Nahoru vedená výfuková soustava Voca Racing v MX stylu zvyšuje točivý moment již od nízkých otáček a lépe chrání proti poškození. Bez koncového tlumiče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémně výkonná výfuková soustava Voca Racing v MX stylu (nahoře vedená soustava), optimalizovaná pro 80 až 90 ccm highend racing válce.

Soustava je kompletně ručně svařena z 18 různých kuželů. To umožňuje výkonově orientovaný rezonátor, který už od spodních otáček vyvíjí hutný točivý moment a tlačí i BigBore válce s dlouhým zdvihem nad 14 000 ot/min.

Zvlášť u Enduro nebo Supermoto řadičky je dole vedená výfuková soustava mimo silnici náchylná k poškození. U nahoře vedené varianty Voca Cross byla geometrie vedení spalin optimalizována natolik, že je výfuk co nejlépe chráněn před poškozením i při tvrdším terénním nasazení.

Pozor: Bez koncového tlumiče – požadovaná barevná varianta je k dispozici samostatně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfuky pro řadičky 50ccm
EAN: 4057237672988
Modely: Senda 50 R DRD Pro 05-11 (D50B) [VTHSA1A1A], Senda 50 SM DRD Pro 05-11 (D50B) [VTHSA2A1A]
Značky: Derbi
Univerzální: Ne
Univerzální díl: Ne
Předpokládaný datum naskladnění: 17.01.2026

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Ms Properformance 2008 SL
Adresa : C/Can Paul Birol 5 17005 Girona, Spain
E-mail : info@vocaracing.com