Výfuk Turbo Kit Road R, Aprilia RS50 (06-)
Kód: H10087Detailní popis produktu
Výkonný tuningový výfuk Road R od španělského specialisty Turbo Kit. Výfuk je určený pro Aprilia RS50 od roku 2006. Jedná se o kvalitní výfuk, který je ideální pro originální motory 50ccm a sportovní válce 70ccm. Výfuk je lakovaný s hliníkovou koncovkou. Oproti chromové verzi je náchylnější na rez. Perfektní poměr ceny a výkonu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výfuky pro řadičky 50ccm |
|---|---|
| EAN: | 8434734015177 |
| Modely: | RS 50 06-10 (D50B) ZD4PL / ZD4RG, RS4 50 11-13 (D50B) ZD4TK000 / ZD4VX, RS4 50 14-17 (D50B) ZD4TK0008 / ZD4TK0000 / ZD4VX, RS4 50 18- E4 (D50B) [ZD4KRA00] |
| Značky: | Aprilia |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
S výfukem Cross HM MAX se Yasuni podařilo najít rovnováhu mezi výfukem pro stroje s objemem 50 cm3 nebo 70 cm3 zaměřeným na výkon a vhodností pro každodenní použití. Ve spojení...
Nahoru vedená výfuková soustava Voca Racing v MX stylu zvyšuje točivý moment již od nízkých otáček a lépe chrání proti poškození. Bez koncového tlumiče.
Motegra závodní výfuk pro Simson S50 S51 S70. Univerzální, s výrazným tahem, atraktivním vzhledem a pěkným zvukem. Výroba v Německu.
Ručně svařovaná sportovní výfuková soustava Voca Racing pro Rieju MRT. Dodává se bez koncového tlumiče. Barevná varianta k dispozici zvlášť.
Výfuk EVOK Iron Pipe pro Derbi Senda zvyšuje výkon a nabízí výrazný zvuk. Vznikl ve spolupráci Evok Performance a Big One. Má EU schválení.
Chromovaný high mount výfuk Voca Racing pro Beta RR Enduro a SM 2021. Elegantní a odolný proti korozi. Bez koncového tlumiče barva zvlášť. Se zkušebním číslem EU
Závodní karbonový výfuk VOCA, ručně svařený, vyvinutý pro motorsport, kombinuje brutální výkon a výrazný design. Bez koncového tlumiče.
Výfuková soustava ve stylu MX od Voca Racing bez koncového tlumiče vhodná pro Beta RR. Výkon srovnatelný s Voca Cross Rookie. Barevná varianta samostatně.
Proma Racing Schleife závodní výfuk pro maximální výkon vhodný pro Puch Maxi N S mofa moped mokick a také optimální pro větší válce vyrobeno ve Španělsku
Vysoce výkonná nahoře vedená výfuková soustava Voca Racing pro závodní válce vhodná pro Sherco 50 SM R a SE R od 2014 Ručně svařena a lépe chrání v terénu Bez koncového tlumiče
Výfuk Turbo Kit pro Daelim VT 125 97-2002 je vysoce kvalitní výrobek s kat. číslem: V4T003. Nabízí optimální zvýšení výkonu a je speciálně navržen pro tento model motocyklu....
EVOK Iron Pipe pro Beta RR EN SM 50 zvýší výkon a zaujme zvukem. Vznikl ve spolupráci Evok Performance a Big One. Má platné EU zkušební číslo.
Závodní černý výfuk pro motory Sachs, používané u Hercules, DKW a dalších modelů. Vhodný pro Sachs typ 501 a 50 S. Před nákupem ověřte rozměry.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.