Výfuk Tecno, Peugeot 103, Fox
Kód: TC52943Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výfuky pro mopedy |
|---|---|
| EAN: | 8718336085159 |
| Modely: | Fox 50 2T AC moped, 103 AC 50 2T, 103 Vogue 50 2T moped 96-98 [VGAC1A], 103 Vogue 50 2T moped 06-17 [VGAC1AE], 103 LC 50 2T |
| Značky: | Peugeot |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Výfuk Tecnigas Next-R pro Tomos Streetmate a Revival TS s sportovním designem, dobrým výkonem a nižší hlučností. Dodáván včetně montážních dílů.
Světová novinka chromovaný sidepipe výfuk dodá stroji plný a relativně hluboký zvuk, který ani při vysokých otáčkách není nepříjemně hlasitý. Vhodný pro většinu Mofas a Mopeds.
Výfukové koleno se zásuvným připojením k válci a připojením k výfuku, vhodné pro modely Zündapp ZX 25, X 25, ZL 25 a ZS 25.
Steckflöte pro Zündapp KS 50 Cross, Sport a Super Sport a pro Kreidler i Hercules mofa, moped, mokick a KKR. Vhodná k tlumičům Kreidler.
Doppler ER1 výfuk se zadním tlumičem karbonového vzhledu vhodný pro Peugeot
Výfuk se spojovací sponou a těsnicí gumou, vhodný pro Puch Monza Mofa Moped Mokick a další. Vhodný pro Puch Monza Mofa Moped Mokick a další.
Pochromované výfukové koleno vhodné pro DKW Super Hummel, Luxus, Victoria a další modely v dlouhém provedení pro motor typ 805.
Doppler Výfuk Streetcup Edition z lakované oceli.
Černě lakovaná sportovní výfuková soustava bez kolena určená pro modely Puch Maxi N Offroad a Cross, v provedení bez kolena.
Náhradní výfuk Cobra od značky Sito pro mopedy Peugeot 103. Výfuk odpovídá původnímu provedení. Vhodné mimo jiné pro následující modely Peugeot 103:MVLRCXSPSPXVogue
Doppler ER1 výfuk s hliníkovým zadním tlumičem vhodný pro Peugeot
Chromovaný rezonanční výfuk ve stylu doutníku se speciálním zakončením. Tuningový vzhled, není nepříjemně hlasitý při vyšších otáčkách a zachovává originální vzhled.
Chromované výfukové koleno ve špičkové kvalitě pro DKW Hummel Standard v krátkém provedení. Kompatibilní i s motory Zweirad Union, například Victoria.
Doutníkový tuningový výfuk pro Kreidler Florett a další. Po úpravě držáků pasuje i na Zündapp, Hercules, Puch a další. Vyroben v Evropě.
Černý výfuk Megaphon pro Zündapp s klasickým designem zvyšuje výkon a má výrazný zvuk. Vhodný pro závody a výstavy, není schválen pro silnice.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.