Výfuk Tecnigas basic, Aprilia Habana, Mojito (Morini motor)
Kód: 14868Detailní popis produktu
Náhradní výfuk Tecnigas basic je vhodný pro Aprilia Habana, Mojito s Morini motorem. Tento výfuk pasuje bez úprav a odpovídá standardnímu výkonu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výfuky pro skútry náhrady originálu |
|---|---|
| EAN: | 4250362443281 |
| Modely: | Mojito / Habana Custom 50 99-04 (Morini Motor) [ZD4PK01/ A1/ B1/ C1/ D1/ E1/ G1/ U1], Mojito / Habana Retro 50 (Morini) 99-03 [ZD4PK00/ A0/ B0/ C0/ D0/ E0/ G0/ U0] |
| Značky: | Aprilia |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Výfuk Tecnigas Silent Pro pro vodorovné 2t skútry Peugeot nabízí nenápadný odolný vzhled, zlepšuje průběh točivého momentu a má evropské schválení.
Náhradní výfuk Polini ve vysoké kvalitě. Tento výfuk je náhrada za originální díl a je vhodný na stroje Piaggio Liberty 50 2T.
Náhradní výfuk je v černé barvě. Tento výfuk je za dobrou cenu a je vhodný pro skútry Kymco People S 4T s obsahem 50ccm.
Výfuková soustava Tecnigas pro Piaggio Fly a Vespa LX a S zajišťuje rovnoměrný výkon, dobré pasování, originální vzhled a nízkou hlučnost.
Výfuk SITO PLUS vhodný pro Piaggio Vespa Ciao Mix Ciao M Ciao 25 SC SC 1 PX P L A VSC 1 VSC PXV a mofa. Má schválení platné v EU.
Tecnigas Silent Pro je nenápadný a odolný výfuk v neutrálním vzhledu. Zlepšuje průběh točivého momentu bez zvýšení hluku. Osvědčená náhrada.
Náhradní výfuk Polini ve vysoké kvalitě. Tento výfuk je náhrada za originální díl a je vhodný pro stroje Aprilia SR 50, Malaguti F10 s Minarelli motory.
Výfuková soustava určená pro Vespa Sprint a Primavera od roku 2017. Výfukové koleno má přípojku pro lambda sondu pro uvedené modely.
Tecnigas Maxi 4 výfuk nabízí nejlepší poměr cena výkon je perfektní jako OEM náhrada pro maxi skútry a má platné schválení v EU
Výrobky renomované španělské značky Yasuni jsou dodávány vždy v té mamximální možné kvalitě. Jedna z posledních značek co se zabývá laděnými výfuky pro dvoutaktní mále motory....
Originální náhradní díly Piaggio nebo Vespa jsou většinou ty nejkvalitnější díly, jaké můžete na svůj stroj pořídit.
Touringová výfuková soustava Tecno se sportovním vzhledem a dobrými výkony. Skvělá náhrada, vhodná i se sportovním válcem, snadné ladění a mírná hlučnost.
Nový nenápadný a odolný výfuk Silent Pro s černým tepelným štítem pro Piaggio a Vespa zlepšuje průběh točivého momentu bez zvýšení hluku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.