Vodítko řetězu Puch Maxi S / N 1-rychlostní [E50] po směru hodinových ručiček (typ1)
Kód: IP44214Detailní popis produktu
Náhradní plastové vodítko řetězu, je vhodné pro mopedy Puch Maxi S / N 1-rychlostní [E50] s otáčením po směru hodinových ručiček. OEM číslo: 349.1.20.035.1.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 8718336058061 |
| Modely: | Maxi S / N 1-kvalt Automat [E50] pravotočivý |
| Značky: | Puch |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada pro boční kryt Kreidler Flory MF a MP s potřebnými šrouby. Usnadňuje montáž a údržbu, drží pevně a pomáhá zachovat vzhled i funkčnost.
UV odolná samolepka na blatník s černým logem Zündapp na metalicky zlatém lesklém podkladu. Vyrobeno v Německu. Vhodná pro mnohé modely.
Sportovní kryt kokpitu pro Zündapp GTS 50 a KS 50 typ 517 chrání přístroje a přesně sedí. Odolný materiál drží klasický vzhled a zlepšuje ovládání.
Typový štítek rámu vhodný pro modely Hercules K 50, SB Sport Bike, Lastboy, M a MK 1 až 4. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Nálepka Zündapp k jubileu 100 000 km pro milovníky nabízí kvalitní zpracování. Součástí je i pin. Autentický design dodá originální vzhled.
Nosič zavazadel vhodný pro Puch Maxi N ve vysoké verzi, která umožňuje upevnění nahoře i dole a je určen pro Puch Maxi N.
VOCA Racing polepy ráfků v růžové dodají agresivní vzhled a ochranu proti škrábancům, nečistotám, UV a vodě. Vhodné pro Aprilia Beta Derbi Gilera a Rieju
Oranžový doraz páky spojky VOCA Racing brání posunu páky, chrání proti problémům při řazení a poškození motoru, snadná montáž a optický akcent.
Sada nálepek na nádrž pro motocykl Honda MT 50 Enduro Mokick. Dvoudílné provedení s částí pro levou i pravou stranu. Jedna levá a jedna pravá.
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
Černý nášlap vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 2008 až 2017. Pasuje na verze s dvoutaktním i čtyřtaktním motorem.
Samolepka s nápisem Zweitakt Öl vhodná pro modely Honda MT 5, MT 8, MT 50, MT 80 a modely Honda MB 5, MB 8, MB 50, MB 80.
Výborný sportovní zadní tlumič MALOSSI RS24 je vhodný na skútry Gilera / Piaggio Runner, Storm, TPH, Typhoon, Extreme, Liberty, Free, NRG, ZIP, ZIP SP a další....
Stopper pro vypínací páku spojky VOCA Racing pro motor AM6 zabraňuje posunu páky, chrání před problémy při řazení, snadná montáž a černý eloxovaný vzhled.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 chrání před problémy při řazení, snadno se montuje a zároveň vizuálně zvýrazní moped
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.