Víčko nádrže Vicma, Honda TRX, Kawasaki KLX, KX-F, KX-R
Kód: VC34127Detailní popis produktu
Víčko nádrže Vicma, Honda / Malaguti / Yamaha - Víte jak jednoduché je přijít o víčko nádrže? Stačí ho zapomenout na pumpě, nebo se Vám zlomí klíček, nebo klíček prostě ztratíte. Nabízíme Vám řešení. Za pár korun u nás dostanete nové víčko i se sadou klíčů od firmy Vicma. Průměr závitu 64mm. Kód výrobce 17620HF7000 / 510480009 Pasuje na Honda TRX TE Fourtrax Rincon 250 (od r.v. 06) / TRX FA Rancher 400 (r.v. 04-07) / TRX FA Fourtrax Foreman Rubicon 500 (od r.v. 08) / TRX FA Fourtrax Rincon 650 (r.v. 05) / TRX FA Fourtrax Rincon 680 (od r.v. 06), Kawasaki KLX 110 (od r.v. 10) / KX F 250 (od r.v. 06) / KX R 250 (r.v. 05-08) / KFX R 450 (od r.v. 08) / KLX R 450 (od r.v. 08) / KX F 450 (r.v. 06-08)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 8430525086685 |
| Modely: | TRX 250 FourTrax Recon, TRX 500 FP FourTrax AC 08-11, TRX 650 FA Rincon, TRX 680 FourTrax |
| Značky: | Honda |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada držáků předního blatníku pro Puch Maxi S a N a pro Mofa, Moped i Mokick. Určeno k upevnění předního blatníku na uvedených typech strojů.
Stopper spojkové páky VOCA Racing zabraňuje posunu páky, chrání proti problémům se řazením a poškození motoru, snadná montáž a modrý vzhled.
Bílé zadní světlo vhodné pro Miele, DKW, NSU, Göricke, Zündapp, Kreidler a Puch Mofa, Moped, Mokick. Včetně žárovky a gumové podložky, kovový kryt.
Zadní kapotáž či blatník pro Beta RR 50 od 2021. Vhodné také pro Beta RR 125 LC R od 2021 a Beta RR 125 T od 2023. Barva černá.
Šedé plastové víčko nádrže s dvanáctihrannou hlavou a logem Puch pro Puch Mofa jako Maxi N. Otvor zajišťuje odvětrání. Po montáži do dvou dnů pevně sedí.
Záslepka startéru VOCA Racing pro Minarelli horizontal nahrazuje startér a zakrývá otvor, chrání motor před nečistotami a vlhkostí. Modrá.
Nosič zavazadel vhodný pro Puch Maxi N ve vysoké verzi, která umožňuje upevnění nahoře i dole a je určen pro Puch Maxi N.
Kryt tachometru pro modely Zündapp KS 50, GTS 50 a C 50 z černého plastu spolehlivě chrání přístroj a zajišťuje bezpečnou montáž.
Sada červených transferových samolepek na nádrž a rám pro Puch Maxi S a N, Mofa a Moped. Samolepicí, přesně padnou, odolné a vhodné pro věrnou renovaci.
Černý držák na pravou i levou stranu masky světlometu, v černém provedení, vhodný pro řadičky Derbi Senda R, SM 11 a Gilera RCR, SMT.
Černá dvoudílná sada krytů pro Zündapp C 50 Sport, GTS 50 a KS50 přesně pasuje, chrání rám před nečistotami a vlivy a zachovává originální vzhled.
Bílý přední blatník vhodný pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX, určený k montáži na tyto modely. Vhodné pro uvedené varianty.
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick. Vhodné pro ročníky 1983 až 1985, určeno pro černý moped Yamaha DT 50.
Nálepka Zündapp k jubileu 100 000 km pro milovníky nabízí kvalitní zpracování. Součástí je i pin. Autentický design dodá originální vzhled.
Bílá průhledná startovní tabulka na vidlici či řídítka pro mofa, moped, mokick a některé motocykly. Od UFO z Itálie. Pasuje na ročníky 1976–1983 nebo po úpravě
UV odolná samolepka s nápisem Herkules a logem pro dekor rámu. Hodí se pro Hercules Prima 4 5 6 SX P MF HR a Optima 3 M4 M5.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.