Tuningové koleno výfuku 21 mm Babetta 210, 225
Kód: 00096Detailní popis produktu
Tuningové výfukové koleno na Babettu 210 a 225. Vnitřní průměr je 21 mm. Originální výfukové koleno je jedna z brzd při zvyšování výkonu motoru. Origo má vnitřní průměr 17,5 mm, tzn. o 3,5 mm méně. Vhodné pro upravené válce. Koleno je vyrobeno z nerezové oceli a je leštěno do zrcadlového lesku.
Zatěsnění spoje kolene s výfukem je vyřešeno úpravou matice, která má vnitřek 23 mm. Nutno vyvrtat či vybrousit i do výfuku díru 23 mm. Například pilníkem, technickou frézou atd.. Každopádně pro nejlepší využití je vhodné spolu s rezonančním výfukem.
Zasunuto do výfuku od začátku 80 mm. Lze zakrátit dle potřeby. U příruby je konec trubky soustružen na menší průměr, aby bylo místo pro matky. Příruba má originální rozměry, není třeba měnit rozteč šteftů.
Nutná úprava je rozšíření výfukového výstupu válce na průměr 21 mm (jen hliník se trochu rozšíří). Postup je stejný jako návod na pionýra, najdete jej ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výfuky pro motorky, náhrady originálu |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
Výfuk Giannelli "Street 2T" vhodný pro Derbi DRD Edition 50 SM
Pochromovaný výfuk pro Puch Maxi, bez kolena nutné objednat zvlášť, vhodný pro Maxi N S, X30 Sport NS NL a Supermaxi LG1 LG2 s válcem Maxi.
Náhradní chromové koleno výfuku (svod), s vnějším průměrem 26mm, je vhodné pro mopedy Zündapp. Rozteč příruby k válci je 40mm.
Náhradní chromové koleno výfuku, v prémiové kvalitě, má průměr 28mm a odpovídá originálu. Koleno výfuku je vhodné pro stroje Simson S51, S53E S70, S83.
Tuningový výfuk Jamarcol, originálně balený a kvalitní. Vhodný pro Zündapp GTS 50, C 50 Sport, CS 50, typy 517, 529, 448, také CS 25, ZD a další.
Černý závodní výfuk Race se zásuvným připojením vhodný pro Zündapp CS, C 50 Sport, GTS, KS 50 a mnoho dalších modelů motocyklů.
MVT výfuk S-Road pro Minarelli AM vhodný pro každodenní silniční použití s dobrým poměrem cena výkon, kompatibilní s OEM i 50 ccm. Má EU zkušební číslo.
Vysoko vedený výfuk vhodný pro Suzuki K50 do roku 1976.
Chromovaný výfuk v kvalitě prvovýroby pro Zündapp CS50 a ZD40, s povrchem a zpracováním odpovídajícím originálu, určen pro uvedené modely.
Náhradní výfuk Tecnigas je v černé barvě. Výfuk mírně zvyšuje výkon, ale stále zachovává originální vzhled. Tento výfuk je za dobrou cenu a je vhodný pro stroje Derbi Senda...
Chromované náhradní koleno výfuku pro starší Kreidler Mofas a Mopeds. Před objednáním porovnejte s původním dílem, aby správně sedělo.
Výfuk Giannelli "Enduro 2T" vhodný pro modely Aprilia RX
Nerezové koleno výfuku se slepým kolenem, vhodné pro Aprilia SX, RX, Derbi Senda, DRD, X-Treme, SM, Gilera RCR, SMT. Koleno je bez škrtící klapky.
Tecnigas Original Pro - levný a na míru vyrobený náhradní výfukový systém s nízkou hlučností a ochranným povlakem, který poskytuje optimální ochranu proti korozi.Levný, černě...