Tlumič zadní, Aprilia Scarabeo 50, 100 2T
Kód: 32133Detailní popis produktu
Italský výrobce dílů pro motocykly a skútry poskytuje širokou škálu náhradních dílů. Od startérů, brzdových lanek, pístních kroužků, volnoběžek startéru RMS nabízí vše, co může srdce skútr fandy doufat. S více než 50-ti letou zkušeností se skútry v Itálii RMS ví, co dělají. Díky neustálému výzkumu a vývoji na rychle se měnícím trhu jednostopých vozidel poskytují všechny nejnovější díly ve skvělé kvalitě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlumiče |
|---|---|
| EAN: | 4250809532363 |
| Modely: | Scarabeo 100 2T 00- (Minarelli Motor) [ZD4REA], Scarabeo 100 2T 00- (Yamaha Motor) [ZD4RE0], Scarabeo 50 2T 00-06 (Minarelli Motor) [ZD4PFA/ PFB/ PFC/ PFD/ PFF0/ PFF1/ PFF2/ PFG/ TH0/ THA], Scarabeo 50 2T 98- (Minarelli Motor) [ZD4PF00/ PF01/ 02/ 03/ PFA/ PFB/ PFC/ PFD/ PFE], Scarabeo 50 2T 99- (Minarelli Motor) [ZD4PF04/ PF05/ PFF0/ PFG] |
| Značky: | Aprilia |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada dvou tlumičů IMCA s chromovými kryty pro Kreidler Florett K54 Eiertank, mechanické ne hydraulické, kryt kratší než u originálu
Twin PRO-X je cenově výhodný pár náhradních tlumičů od značky YSS. Předpětí pružiny tlumiče lze snadno nastavit pomocí dodaného nástroje. Díky progresivnímu tlumení výrobce...
Univerzální sada zadních tlumičů pro Simson zlepšuje komfort a stabilitu jízdy, spolehlivé odpružení pro bezpečnější a plynulejší jízdu.
Pár černých tlumičů zadního odpružení vhodných pro různé mopedy Horní uchycení má šířku 21 mm a průměr 32 mm, spodní uchycení má také šířku 21 mm a průměr 30 mm.
Sada nastavitelných tlumičů IMCA v šedé barvě pro Zündapp, Hercules, Kreidler a Puch Mofa a Moped. Vyrobeno v Itálii. Včetně montážních pouzder.
Sada IMCA tlumičů v špičkové kvalitě, vyrobená v Itálii. Vhodná pro Zündapp Bergsteiger M 25 a M 50. Pouzdra jsou součástí balení.
Tlumiče BGM PRO SC patří k nejlepším pro skútry. Nabízejí citlivou odezvu, stabilitu a široké nastavení. Dostupné v sérii Sport a Competition s EU schválením.
Sada tlumičů značky YSS v černém a chromovaném provedení vhodná pro modely Puch Maxi a pro stroje Tomos.
Guma tlumiče vhodná pro značky Kreidler, Puch a Zündapp. Určena pro použití u těchto značek pro ty, kteří potřebují tuto gumu tlumiče.
Nastavitelné sportovní tlumiče špičkové kvality z Itálie pro mnoho modelů Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch. Součástí jsou obě sady pouzder.
Pneumaticky nastavitelná sada zadních plynových tlumičů pérování pro Simson KR51/2, S50, S51, S70, SR4-3, SR4-4, SR50 a SR80.
Sada dvou sportovních tlumičů s vnější pružinou v šedé barvě. Vhodné pro Hercules, Puch, Miele, DKW, KTM, Rixe, Kreidler, Zündapp Mofa, Moped, Mokick.
Opravná sada zadních tlumičů pro Puch MS, VS, DS, MV, Florida a Alabama. Obnoví účinnost a stabilitu, prodlouží životnost a zvýší bezpečnost a komfort.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.