Těsnící podložka hliník Naraku 6x12x1mm
Kód: NK150.42-1Detailní popis produktu
Hliníková těsnící podložka Naraku, má rozměry 6x12x1mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4250362425874 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Simerink hřídele pastorku pro 2 rychlosti ve špičkové kvalitě. Vhodný pro NSU Quickly N, určený pro tento typ s důrazem na kvalitu.
Drilastic gufero klikové hřídele vhodné pro Adler M 200 Favorit, MB 201 a MB 2011 od roku 1951.
O kroužek z NBR vyrobený v Německu ve špičkové kvalitě. Odolný vůči oleji a benzínu. Vhodný k montáži na motor a převodovku.
3dílná sada těsnění válce vhodná pro modely Kreidler Florett RS, RM, RMC a Mustang Cross. Použití je určeno pro tyto modely.
Těsnicí O kroužek Drilastic pro horní část vložek válce u vybraných Porsche 996 a 997, utěsňuje vložku proti chladicí kapalině u hlavy.
Těsnění Artein pro víko karburátoru. Vhodné pro mofa a mopedy Tomos a Piaggio s karburátorem Dellorto SHA pro dané modely.
Těsnění výfuku pro Puch Maxi zajišťuje těsné spojení výfuku a svodu, brání únikům a ztrátám výkonu, snadno se montuje a dlouho vydrží.
Prémiální gufero Naraku z FKM s výbornou tepelnou odolností a trvalým utěsněním. Odolné vůči palivům a olejům. FPM FKM a Viton označují fluorokaučuk.
Střední těsnění motoru, v top kvalitě a vyrobené v Německu, je vhodné pro Zündapp M 50/25 Typ 434 Bergsteiger, tedy pro tento model.
Pětidílná sada těsnění motoru pro modely Velosolex 1700 2200 3300 3800 5000 a Micron vhodná právě pro tyto uvedené typy.
Drilastic těsnicí kroužek řadicí páky ve špičkové kvalitě vyrobený v Německu. Vhodný pro Hercules Lastboy, Miele, DKW, KTM, Rixe, Goebel, Gritzner a další.
Sada těsnění pro motor a válec určená pro Honda MT MB MTX 50 Mokick, těsnění pro motor a válec pro Honda MT MB MTX 50 Mokick.
Tato sada těsnění motoru a válce od značky Centauro je ve špičkové kvalitě a je vhodná pro použití s Honda PA 50 Camino.
Těsnění vhodné pro uvedené modely značky Simson, konkrétně S50, KR51 a KR51/1, a také pro SR4 1, SR4 2, SR4 2/1, SR4 3 i SR4 4.
Hliníkové těsnění hlavy válce vhodné pro Piaggio Ciao Si Bravo a Boxer.
Sada těsnění Top Performances zajišťuje dokonalé těsnění, lepší kompresi a optimalizovaný výkon motoru. Vhodná pro závodní i náročné silniční použití.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.