Těsnící papír Artein do 400°C
Kód: 17123 17127 17131 17124 17128 17132 17125 17129 17133 17134 17135 17136 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Těsnící papír se dělá v několika rozměrech i tloušťkách. Velmi dobře těsnění jak olej tak benzin a použijete všude tam, kde potřebujete vyrobit nějaké těsnění vlastní výroby.Žáruvzdorný až do 400°C, pracovní teplota až do 250°C. Velice kvalitní výrobek od Španělského výrobce Artein, který můžem jen doporučit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Univerzální díl: | Ano |
Sada těsnění Top Performances zajišťuje dokonalé těsnění, lepší kompresi a optimalizovaný výkon motoru. Vhodná pro závodní i náročné silniční použití.
4dílná sada těsnění vhodná pro Suzuki TS 50 X a Suzuki TS 50 XK vyrobené v letech 1982 až 1999. Nekompatibilní s modely ER.
Těsnění deklu variátoru Naraku, Suzuki AN 125-150ccm - Náhradní těsnění deklu variátoru od Naraku jako náhrada originálu za lepší cenu. Určeno pro Suzuki AN 125-150ccm
3dílná sada těsnění válce vhodná pro modely Kreidler Florett RS, RM, RMC a Mustang Cross. Použití je určeno pro tyto modely.
Originální náhradní těsnění Zündapp pro přírubu modelů C 50, R 50, KS 50, GTS 50, CX, Hai a ZD. Nové ze starých skladových zásob.
Těsnění vzduchového filtru karburátoru pro Hercules Mofa Moped s motorem Typ 50, kompatibilní také s DKW, KTM, Rixe a dalšími modely.
Těsnění pro víko spojky vhodné pro Honda CBX 750 FE. Vhodné pro Honda CBX 750 FE. Jedná se o těsnění víka spojky. Určeno pro uvedený model.
4dílná sada těsnění válce od swiing vhodná pro motory Puch E50 ZA 50 a Z50. Obsahuje těsnění pod válec hlavy válce sání a výfuku.
Těsnění víčka nádrže od Drilastic z Německa. Vhodné pro malé stroje Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch, KTM, Rixe, Simson, Sachs. Odolné benzínu.
Těsnění hlavy určené pro Zündapp KS 50 WC a další modely značky Zündapp. Vhodné jako náhradní díl pro uvedené modely. Hodí se i pro další modely.
Tato pětidílná sada gufer motoru je vhodná k použití u modelů Puch MV a MS a také u Monza Mofa a Moped s rokem výroby od 1969.
Dvoudílná sada těsnění válce. Obsahuje těsnění hlavy a těsnění pod válec. Vhodná pro Kreidler Florett RS RMC.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.