Těsnění výfuku 35x41,5x4mm Kymco Downtown, People 300, MXU 400
Kód: NK150.19Detailní popis produktu
Náhradní těsnění výfuku, je v dobré kvalitě a je vhodné pro skútry Kymco Downtown, People 300, MXU 400. Rozměry: 35x41,5x4mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a náhradní díly pro výfuky |
|---|---|
| EAN: | 4250809504230 |
| Modely: | Downtown 300i [RFBV20000] (SK60AA) V2, Downtown 300i ABS [RFBV20010] (SK60AB) V2, Maxxer 400 [RFBA40100] (LB70AD) A4, MXU 400 [RFBA40000] (LA70AD) A4, People GT 300i [RFBV40000] (BF60AA) V4, Downtown 300i ABS Version 30 / Carbon Limited [RFBV20030] (SK60AF/AJ) V2 |
| Značky: | Kymco |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
VOCA tlumič zlaté tělo a černá koncovka. Pasuje na výfukové systémy značek Metrakit SCR Barikit VOCA Rookie WARRIOR Blaze MJC KRM
Tepelný štít na výfuk pro Derbi Senda, Aprilia SX a RX a Gilera SMT a RCR od roku 2011 do ukončení výroby. Vhodný pro originální výfukové soustavy.
VOCA tlumič výfuku s fialově eloxovanou CNC koncovkou a karbonovým tělem. Kompatibilní s řadou výfuků různých výrobců včetně Metrakit a SCR.
Měděné kulaté těsnění výfuku pro mopedy a mofy značek Sachs, Kreidler, Hercules, KTM, DKW, Miele, Göricke a Gritzner, včetně Kreidler Florett Flory RS a RMC.
Červené hliníkové koncovky VOCA pro koncový tlumič výfuku. Dodávka obsahuje O kroužky a nerez šrouby. Lichoběžníkový design, gravírované logo CNC obrábění.
VOCA tlumič výfuku s koncovkou a odolným tělem který sedí na výfukové systémy řady výrobců včetně několika VOCA a dalších známých značek
VOCA tlumič výfuku s CNC frézovanou růžově eloxovanou koncovkou a karbonovým tělem. Hodí se na různé výfukové systémy včetně VOCA a dalších výrobců.
Sada upevňovacích čepů s maticemi pro výfuk pro Harley Davidson. Špičková kvalita, vyrobeno v USA, maticím dodává lesk chromované provedení.
Černý koncový tlumič výfuku od Voca Racing vhodný pro řadičky. Černý koncový tlumič výfuku od Voca Racing vhodný pro řadičky.
Sada náhradního upevnění výfuku VOCA Cross Rookie pro motocykly Beta RR Enduro, obsahuje všechny potřebné díly pro montáž.
Oranžové koncovky VOCA pro koncové tlumiče výfuku. Součástí dodávky O-kroužky a šrouby. Spodní skořepina s novým lichoběžníkovým designem a vygravírované logo VOCA
VOCA tlumič výfuku s růžovým tělem a černou koncovkou, kompatibilní s řadou výfukových systémů, kompaktní a odolný vůči vysokým teplotám.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.